İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

cicili bicili reklamlar en cok kazandirir

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Adsense renk kodlarinda cancanli renkler kullaninca demek istiyor sanirim.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
hakkaten garip bir domainmiş.. evet farklı renkler, özellikle her görünümde farklı olması fayda sağlıyor..

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yazması ve hatırlaması kolay olsun diyedir :D vardı öyle bi domain, bilmem ne adasına aitti diye hatırlıyorum, hiç backspace kullanmadan domain ismini doğru yazma festivali mi ne varmış, kazananları ödül bile veriyorlarmış, akreplist, sende yapsana bi festival :)

haksever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Renkli veya sade reklam kullanmak biraz da sitenin nasıl bir site olduğuna bağlı.
Bazen eğer reklamı sitenin içeriğinin bir parçasıymış gibi göstermek daha çok tıklanma sağlar bazan da dikkat çekici ve göze batan renkler kullanmak.

Bunu herkes kendi sitesine göre ve hatta reklamı yayınladığı bölgeye göre değerlendirmeli.

Ancak şunu unutmayalım her halükarda 4 farklı terkibi kullanmak her zaman faydalı olacaktır. Zira kullanıcının ilk sayfada dikkatini çekmemişse ikincisinde çekecektir, yani ihtimal daha yüksektir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten googlenin kendisi de bunu oneriyor yani amerikayi yeniden filan keşfetmedim sadece birkez daha vurguladim.

iyi siteler yapin hile yapmayin gerisi zamanla olur

G

guajira

Misafir
AkrepList' Alıntı:
yani renkli reklamlar

kisisel kanim ve deneyim:)

Bu konuda katılıyorum sana. Sitenin parçası gibi gösterdiğim reklama tıklama 1-2 tane olurken, ufak bi değişiklik yaptım beyaz site arkaplanına zıt siyah bir reklam fonu seçtim ve yazı rengini turuncu yaptuım. Günlük tıklama sayısı 60 ı buldu.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5