İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ciddi bir IT projesi için ortak arıyorum

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kısaca kendimden bahsedecek olursam; 10 senedir IT-Software sektöründeyim. CTO olarak çalışmaktayım.
Forumdan da az çok beni tanımışsınızdır.

Projeye gelecek olursak;
Gerekli tesciller, anlaşmalar ve alt yapı hazırlandı. Bir middleware geliştirilmesi gerekiyor ve yüksek
kapasiteli CDN tarzı server alt yapısı.

Projenin ana konusu; Data Provider Gateway
Kazan modeli; DPG based Ad Network
Proje potansiyeli; Avrupa ve Global çapta 2 sene içerisinde tek el olunabilir.
Kazanç potansiyeli: Yüksek.

Aranılan ortaktan beklenenler;

Seçenek A; Eğer IT alanında 5 yıldan fazla süredir profesyonel anlamda çalışıyorsanız.
Development kısmında bana yardım ederek destek olabilirsiniz.

Seçenek B: Teknik adam değilim derseniz, banka hesabınıza güvenmeniz gerekmekte :) Zaten, maliyetin
büyük kısmını ben karşılayabiliyorum. Sadece Ar-Ge ve finansal risk sermayesi için destek gerekli.

Neden TÜBİTAK'a başvurmuyorsun?
Hem bir işte çalışıyorum, hem de sürekli Türkiye'de değilim.

Proje detaylarını PM v.s. şeklinde göndermiyorum. Ciddi olan kişiler varsa yüz yüze görüşürüz, proje planı ve stratejileri hakkında konuşuruz.

İş adamlarına götürmeyide tercih etmiyorum. En insan oğlu insanı %70'den proje haklarını istemeye başlıyor. (En acı deneyim ile sabittir!) :)
Bu nedenle tanıdığınız iş adamlarına yönlendirmeyi düşünürseniz de şimdiden teşekkür ederim. Melek yatırımcılar, paranın kokusunu aldıklarında bir anda şeytanlaşabiliyorlar.

Saygılar.

mkaan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba, ihtiyaç duyduğunuz sermaye ne kadardır, ben de 15 yıldır finans sektöründe çalışıyorum ama IT'den anlamam, hedef müşterileriniz kimlerdir, nasıl bir hizmet veriyorsunuz, benim anlayabileceğim şekilde kısaca anlatabilir misiniz,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5