İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ciddi ciddi ödeme yapan ve güvenilen!!

cculha

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
tüm forumu okudum. Bana şimdi artık şunun cevabını verin. Burada birkaç tane site hakkında yok iyidir yok kötüdür bir sürü şey yazılmış. Bahsettiğim siteler para yatır plan yap sonra 2 katını 5 katını 10 katını al. Şimdi istatistiki olarak bakarsak, çoğunluğun hemfikir olduğu en güvenilir site hangisi. Hangisine üye olayım. Not: Ufak paralarla değil büyük paralarla oynayacağım...

H

HeeySen

Misafir
cculha' Alıntı:
tüm forumu okudum. Bana şimdi artık şunun cevabını verin. Burada birkaç tane site hakkında yok iyidir yok kötüdür bir sürü şey yazılmış. Bahsettiğim siteler para yatır plan yap sonra 2 katını 5 katını 10 katını al. Şimdi istatistiki olarak bakarsak, çoğunluğun hemfikir olduğu en güvenilir site hangisi. Hangisine üye olayım. Not: Ufak paralarla değil büyük paralarla oynayacağım...

Merhaba, eğer büyük oynayacaksanız ben kesinlikle http://www.12dailypro.com derim bu forumda anlatılan en güvenli şirket bu. ama kâr oranı diğerlerine göre düşük 12günde paranız üzerinden %144 kâr veriyo. 7 gün içinde de paranızı hesabınıza otomatik olarak yatırıyo yani 1000dolar yatırdınız toplam 19gün sonra 1440dolar olarak http://www.stormpay.com daki hesabınızda görebilirsiniz. Bundan sonrası da size kalmış, ister tekrar yatırırsınız ister paranızı çek ile istersiniz. Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız özelinize bakınız..Bol kazançlar

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cculha' Alıntı:
en güvenilir site hangisi.

Bu programlarda hiçbirisi çok fazla güvenilir değildir. Az ama öz getiri için 12dp tercih edilebilir, bu get paid to surf tarzı bir site. Yani hergün hem site gezeceksin, 12 gun sonra ne kadarlık dilim oynadıysan gunluk %12 kazanacaksın... yani para 20 gün sonra felan eline geçecek. Pek çok kişi buradan ödeme almış. Ama yarında alacağının garantisi yok.!

hyip olarak ise benimde üzerinde durduğum ve güvendiğim 5df var, 5 günde gunluk en az minumum %25 getirisi var. 7 gün sonra toplamda para cebinde. Ödeme aldım ve ratingleri bu sitenin halen iyi gidiyor.

Daha iyi veren hyipler var, ama illa para yatırcaksan burasını(5df) dusunebilirsin. Detay için açtığım başılığı okuyabilirsin

kafanda sorular var ise özelden iletişime geçip msnde detaylı konuşabiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5