İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çıkma Teklifi Scripti 2010 v2

3xpr3ssiv3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.. geçenlerde böyle bir script arıyordum..
başka bi forumda buldum, tabi oranın linkini vermicem :D

neyse buldugum script benim için yetersizdi.. arkadasa tesekkur elbette, eline saglık..

ama ezgi için nasıl yapabilirim dedim, ve düzenleyip yeni bir versiyon sunmak istedim, yaptımda.. şimdi paylaşım adına bunu size sunuyorum. :) isteyen arkadaslar buyursun.. yorumlarınızı esirgemeyin!

DEMO <---
İNDİR <---

Not: Her evet yada hayır dediğinde, link isim/askim isim/bitanem isim/seni-seviyorum isim/herseyim gibi değişir. bence ince bir düşünce. :p

DipNot: Askerdeyim şuan elimden bu kadar geliyor! :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginç. Paylaşım için teşekkürler de bence sevgiler nette başlanmamalı. Hee küçük sürprizlere elbette alet olabilir internet :) :) hemde güzel sürpriz olulr..

riad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bir süpriz yapılabilir bu scriptle ellerine sağlık :)

Person

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Aslında utangaclar için iyi bir fırsat olabilir, ama bir iki degişiklik olması lazım..

Siteye girişte (Arkadaşlık siteleri gibi ) kendi adını ve mail adresini. Teklif edecegin kişinin adını ve mail adresini girip ilerleye tıklıcan.. ( sistem kayıt edicek, nasıl yapar bilmiyorum)

Teklif etmek istedigi kişiye teklif gidicek mail adresine..

Teklif edilen kişi siteden gelen linke tıklayıp siteye gelicek ve adım adım ilerlicek. En sonundada evet yada hayır dedikten sonra, burada sonuc mesajı gidecek teklif gönderen kişiye. Mesaj bırakma secenegide olacak tabi.

Kabul veya ret ederse, teklif gönderen kişiye mesajı gidicek ve gelen linke tıklayarak siteden bırakılan mesajı görücek.

Sizcede böyle daha iyi olmazmı.. Site daha genel bi işlev görür..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5