İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çıldırdık, 1K Tekil Hit Reklam 1$!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

a.ışık

Misafir
Evet arkadaşlar ön talep toplama sürecimiz bugün başladı;
önemli bir ptc forum sitesinde çoğunluk üyelerimiz de şu an böyle istiyor.

Daha önceki açılan konu: http://forum.iyinet.com/reklam-alim-satim/103862-yeni-reklam-fiyatlarimizi-gordunuz-mu.html
Oradaki aynı özellikler geçerli olmak üzere
1K yani 1000 tekil hit reklam yayınlama ücretimiz şu anda sadece 1$'dır.

Ön talepleri almaya başladık, siparişlerinizi şimdiden verirseniz karlı çıkarsınız.

Şu anda ismi geçen yukarıdaki forumda oylamalarda olumlu oylar yüksek farkla çoğunlukta.
Ama tam ve kesin sonuç 1 ay sonra belli olacak.

Ödemelerinizi; bizden detaylı bilgileri de isteyerek Paypal, Alertpay
yada banka havalesi ve eft olarak da yapabilirsiniz.

Aktif banka hesaplarımız; Ziraat bankası, Garanti bankası ve ING bank'dır.
Bu bankalarda hesaplarınız varsa havale, diğer bankalardan ise EFT yapabilirsiniz.

Kesin sonuç 1 ay sonra belli olacak ve sizlere mail yada PM yoluyla haberdar edilecek.
Reklamınız bu ön talep toplama sürecinden sonra yani 1 ay sonra hemen yayına girecektir.

Eğer üyelerimizden kararı etkileyecek bir sonuç çıkar ve bu planımız iptal edilirse
yaptığınız ödemeler aynen size geri ödenip ve üzerine 250 tekil hitlik reklam
websitemizden sizlere bedava hediye edilecek.

*Dollar kur'u:
Merkez bankası'nın siparişi verdiğiniz günkü Dollar satış ücreti esas alınacaktır.

Ufak çaplı yada büyük bir şirket veya yeni websitesi açmış site sahibiyseniz,
blog, forum, alışveriş yada arkadaşlık sitesi sahibiyseniz,
eğer daha çok ziyaretci amaçlıyorsanız ve tüm MadeInClick.com üyeleri de
sitenizi görsün isterseniz, sizler için 1000 tekil hitlik ziyaretçi 1$'a
gayet uygun olur diye düşünüyoruz.

Hiçbirisi de olmazsa, 1000 hite 2 lira - 3 lira veren popup'çılar var forumda;
sitenize onların bir kodunu koyarsınız ve bu 1$'dan çok karlar elde edebilirsiniz!

Websitemizden şu anki istatistiklerimiz:
300'ü aşkın üyemiz var, bunların 55 - 60 tanesi sürekli hergün aktif üyemizdir.
Günlük 45 - 50 üyemiz türk üyelerimizden oluşmakta diğerleri yabancı üyelerimizdir.
Özetle şu haliyle, hergün websitenizi 45 - 50 türk görecek ve ziyaret edecekler.
Üye sayımız her gün artıyor, bizden ödeme alan üyelerimiz de artmaya devam ediyor,
dolayısıyla sitenizin ziyaretçileri de günden güne artacaktır mutlaka.

Hepinizden birşeyler bekliyoruz. Buraya kadar okudugunuz icin cok tesekkur ederiz.

A

a.ışık

Misafir
Merhabalar. MadeInClick.com websitemiz bir PTC (Tıklamaya üyelerine ödeme yapan) sitesidir.
Websiteleriniz MadeInClick.com sitemizdeki sadece üyelerimiz tarafından ziyaret edilecektir.

Ufak çaplı yada büyük bir şirket veya yeni websitesi açmış site sahibiyseniz,
blog, forum, alışveriş yada arkadaşlık sitesi sahibiyseniz,
eğer daha çok ziyaretci amaçlıyorsanız ve tüm MadeInClick.com üyeleri de
sitenizi görsün isterseniz, hertürlü siteniz için reklam yayınlayabiliriz.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bazı arkadaşların bilgisi olmayabilir veya dikkat etmemiş olabilir.

1k Tekil değil gelcek ziyaretçi , 309 aktif kullanıcınız var yani gelcek hitin 309'u tekil.

Aynı kişiler 3er kez tıklayarak gelcekler. 309 tekil demek daha iyi olur.

A

a.ışık

Misafir
@dreamz açıklamanız için teşekkür ederim. bizleri aydınlatmışsınız.. :)
aynı kişiler 3'er kez gelecek demişsiniz ama 24 saat içerisinde sadece 1 defa
gelebilirler, websitemiz öyle düzenlenmiştir.
ve aynı ip birdaha asla ziyaret edemeyecek, 1000 tane farklı ip numarası demek oluyor.
bu da 1000 tekil hit demek olmuyor mu teknik tanımlamalarda??
yani biz yanıltıcı bir bilgi vermedik, 1000 tane farklı ip numarası diyoruz bu da 1000 tekil hit demek oluyor ;)

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Aynı userlar girmiyor mu sonuçta , ip farklı olcak olsa nolur? Farklı ip ile sizde 1000 kez girebilirsiniz :)

Sonuçta 309 üye var ve sadece onlar gircek ipleri değiştikce. Farklı ip,aynı kişi.

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dreamz nin yorumunu okuduktan sonra tam dikkat ettim. Gunde 10 000 tekil gonderin bana diyecektim:)

A

a.ışık

Misafir
1) websiteniz sadece üyelerimiz tarafından ziyaret edilecektir.
2) her üyemiz websitenizi 24 saatte sadece 1 defa ziyaret edecektir
3) aynı ip numarası sadece bir defa ziyaret eder, ikinci defa asla ziyaret edemez.

sonuç) kaç üyemiz olursa olsun bütün üyelerimiz hergün günde 1 defa websitenizi mutlaka ziyaret edecek!
anlaşılmıştır umuyorum..

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Kazancına mani olmadım sadece ptc yapısını bilmeyen ve yanlış anlayan insanların mağdur olmasını önledim.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bana özelden attığın mesaja ve okuduğun bedduaya ithafen,

Ben birşey demedim ,

Ben kendim 6 sene öncesine gittim başlığı görünce.Ptc,ptr sitelerinde reklam verdiğim zamana.
Herkesin bütçesi olmayabilir,burda yatırdığı parayı(1$'ı) belki ptc sitelerinden 1 ayda kazanan insanlar olabilir hele ki yeni başlayan insanlar için bunu yatırmak bile büyük bir olaydır.

O insanların beklentisi 1k tekil ziyaretçi denince her biri farklı kişiler olabilir.Belki vercegi reklamlarla çok kitleye ulaşıp referral çıkarmak isteyen veya search reklamlarına tıklama almak isteyen kişiler olabilir.Ben buna açıklık getirdim 1k tekil ziyaretçiden ne kasteddiğini izah ettim.

Sen iş yapamıyorum sayende diyip beddua etmişsin,yanlış imalarla iş yapsaydın çok mu mutlu olcaktın?Mesela Tayfun 10bin hit alcaktım demiş ama tayfun o ana kadar bilmiyordu 10bin farklı kişi olmadığını.O zarar etmicekmiydi sen para kazanasın diye?

Maddi kaybın ne kadar oldu ben insanların yanlış anlamasını giderince bana mesaj atarsan bunu karşılayayım ben sana.

Ben sana senin tam aksine bereket diliyorum,işlerinin yolunda gitmesini diliyorum ki bi doktora gözükebilesin.

Madeinclick.com'un attığı mesajdan sonra gelen edit:Tam karın ağrısısın.İnatla söylediğim konuyu anlamamış çarpıtmışsın yine.Mesaj yazılcak bir insan değilsin.

A

a.ışık

Misafir
sağol ali, veli, dreamz yada her kimsen! sayende güzelim konu iç oldu, tekrar söylüyorum umarım ekmeğime mani olduğun olduğun için allah da sana verir!
keşke sen bakmasaydın bu konuya bee.. yani girdin konu mahvoldu, insanın içinde istek, iştah, çalışma, azim, hiçbirşey bırakmadın; allah razı olsun!!
hee 1000 ziyaretçi için 1$ dedik, 1$'a kadar indirdik. sanki çok para istedik, hala bunu da karalamışsın ya helal olsun..

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sizin aranızda bir iletisim kopuklugu var sanırım @dreamz sadece konuyu biraz daha actı sizi karalayacak her hangi bir ifade de bulunmadı diger mesajımda belirttigm gibi ben dreamz nin acıklaması olmasa yanlıs anlayacaktım.

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 dolar çok para istememşsin arkadaşım ama o senın göndereceğin 1k hit 1 dolar kazandırmaz adama öyle kendin ve başkalarını kandırmak olur.

A

a.ışık

Misafir
1$'dan daha çok kazandırır ama "içerdeki önyargıyı yıkmak en zor duvarları bile yıkmaktan daha zordur!" bu söz böyle miydi?? :eek:
bir de ah şu başkalarının ekmeğine çamur atma densizliklerinde bulunan arkadaşlar da olmasa.. :rolleyes:
hayır böyle yapınca çok mu mutlu oluyorlar ki.

neyse arkadaşlar konu anlaşılmıştır, daha fazla açıklama yapılmayacaktır. :)
konuya yazıp kirletme eylemlerinde bulunan "birkaç" arkadaşa da teşekkür ediyorum!

A

a.ışık

Misafir
arkadaşlar; allah herkesin rıskını en adil şekilde dağıtmıştır..
lütfen rica ediyorum onurumuza zarar getirecek kıskançlıklar ve fesatlık yapmayalım.
böyle yapınca da elinize pek fazla şey geçmez. aksine insanların ahını alırsınız..

AXSlayer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madeinclick.com mesajlarını okudukca sıkıntı basıyor. ekmekden bahsetmişssin, rızk dan bahsetmişssin, adaletten bahsetmişssin. Peki bir arkadas bu hizmeti alsaydı sen o parayı rahat yiyebilecekmiydin ? 340 adet üye ile 1k hit göndereceksin ? siteye hep aynı adamlar girecek peki bu 1$'i veren adam ne kazanacak bu işten ?

A

a.ışık

Misafir
madeinclick.com mesajlarını okudukca sıkıntı basıyor. ekmekden bahsetmişssin, rızk dan bahsetmişssin, adaletten bahsetmişssin. Peki bir arkadas bu hizmeti alsaydı sen o parayı rahat yiyebilecekmiydin ? 340 adet üye ile 1k hit göndereceksin ? siteye hep aynı adamlar girecek peki bu 1$'i veren adam ne kazanacak bu işten ?
"siteye hep aynı adamlar girecek" ama hergün o üye tarafından sitesi ziyaret edilecek! iyi tarafı bu. o ziyaretlerden hiçmi birisi işe yaramayacak??

sırf kötülemek ve köstek olmak için yazı yazmayınız rica ediyorum...

A

a.ışık

Misafir
"saldırgan olarak bildirilmiş site" uyarısı şu andan itibaren google tarafından kaldırılmıştır. daha önce chrome'de deneyen arkadaşlar tekrar deneyip burada paylaşırsalar seviniriz.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
"madeinclick.com" nedir bu nefret anlamış değilim. Ayrıca insanlar açtığınız konuyu yorumlamakta haksız değiller. Her sistem eleştiri alabilir. Bu tür eleştirilere açık olmalısınız. Açık değilseniz forumlara konu açmamalısınız.

Bu tür amaçsız / yersiz / gereksiz tartışmalara devam ederseniz. PTC gibi üyelik sistemlerini forum genelinde yasaklayıp.(Çünkü gereksiz diyalog zinciri oluşturuyor bu tür sistemler)Sizide bu tür uyarılarımızı dikkate almadığınız için forumdan süresiz uzaklaştırmak zorunda kalacağız.

2 Hafta süre ile uzaklastırıldınız. Kimseye karşı hakaret içerikli kelimeler kullanma hakkına sahip değilsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5