İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çıldırmaya ramak kaldı.

erkanakgul

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Bir site güncellemesi yapıyorum. Evden eve nakliyat üzerine. Google aramalarında zor bela ilk sayfada düşürdüm. iki gün geçmedi şimdi beşyüze bile girmiyor. Nasıl bir saldırı yapılır anlamadım. ekstra bir şey yapmadım. Yaptığım sadece seo ya uygun yazı yazmak. banlanmış diyor bazı sorgulamalarda.

nightwalker

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google dalgalanma yapabilir. ama dalgalanma uzun sürmez. maalesef bazı rakipleriniz size kirli ip üzerinden ziyaret yollamış olabilir ya da banlamaya neden olabilecek backlink. bir çok yöntem var. evden eve nakliyat gibi önemli kelime gruplarında bu tip işler düzenleyerek yani "yıkıcı SEO-HİT" diyorlar buna web sitesini banlatanı çok gördüm. güncellemeyi iki katına çıkar, temiz organik hit sağlamaya hatta satın almaya bak istersen... kolay gelsin..

erkanakgul

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
çok teşekkür ederim. söylediğiniz kesinlikle doğru.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5