İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çılgın Tavuklar Coştu Yeni Para Kazanma (Resimli Anlatım)

amiqos55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Edit2: 06.09.2016 Saat:23.45 ile son ödemeler

-------------------------------------------------------------------------------
Edit: Arkadaşlar adamlar oyunfor ve ByNogame ile anlaşma yapmışlar ayretten instagram fenomenleriyle reklam anlaşmaları yapıyorlar ve uzun soluklu bir site olacağını düşünüyorum. bu saat itibariyle son 20 ödeme

----------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar şuan kendimde oynayan biriyim ve yüklü bir şekilde para yatırdım.Oyun basit ve Türk yapımı olduğu için desteklemek gerek.

OYUN LİNKİ :) : TIKLA

+100 bin üyesi bulunmakta.

Oyunun mantığı şu şekilde;

Tavukların Fiyatları
:

Pamuk:600 Akçe
Kızarık:1600 Akçe
Benekli:5500 Akçe
Domdom:14.000 Akçe
Çilli: 25.000 Akçe
Pofuduk: 100 TL ( EFT yoluyla alınabiliyor)

resimde belirtildiği gibi tavuklar ve bunların saatlik yumarta miktarları bulunmakta.Oyunun başlangıcında size 1500 Para(Akçe) veriliyor.

Bu parayla 2 adet Pamuk alabiliyoruz.

BONUS Yumurta:

Siteye girince böyle birşeyle karşılacaksınız çıkan yere belirtilen capthe girince site size şansınıza bağlı 5-10 arası yumurta veriyor ve 24 saat içinde en çok yapan kişiler ödül kazanabiliyor.

DEPO: Hergün oyuna giremeyen arkadaşlar için depo limitini yükseltmek yararınıza olacaktır.Başlangıçta depo seviyeniz 2000 yumurtadır. Her 250 akçeye arttırabilirsiniz.

Arkadaşlar dediğim gibi oyun 3 ayına giriyor ve her geçen gün büyüyor.İleride ne gibi yenilikler olur bilemiyorum.Ben oyuna hergün para yatırıyorum sizinde benim refimle üye olmanız ileride size fayda sağlayacağını düşünüyorum.

OYUN LİNKİ :) : TIKLA

refsiz oyun link :( TIKLA

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi