Çılgın Türkler’e İzmir’de coşkulu karşılama

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Amsterdam’dan en uzun deplasman yolculuğuna çıkan Göztepe taraftarları İzmir’de coşkuyla karşılandı.
Çılgın Türkler’e İzmir’de coşkulu karşılama
Amsterdam’dan 29 Nisan 2015 Çarşamba günü saat 19.25’te yola çıkan Göztepeliler Almanya, Avusturya, Sırbistan, Makedonya ve Yunanistan rotasını geride bıraktı ve İzmir’e bugün ulaştı. İzmir sınırına giren taraftarlar hiç beklemedikleri şekilde karşılandı.
Göztepe aşkıyla Avrupa’nın dört bir yanında takımlarını destekleyen Göztepeliler, Nazilli Belediyesi maçına gelmek için çıktıkları 6700 km’lik yolculuğun ilk bölümünü tamamladı. 2 Mayıs 2015 günü İzmir’e varan taraftarlar, hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaştı.

Hazırlanan şakada polis kıyafeti giyen oyuncular taraftarların bulunduğu otobüsü İzmir’in girişinde çevirdiler. Taraftarlar oyuncular tarafından sorgulanırken, bir anda ellerinde meşale ile binadan Başkan Mehmet Sepil ve Göztepeliler çıktı. Ne olduğunu anlayamayan taraftarlar büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Dört gün süren yolculukta sarı kırmızılı taraftarlar, Hollanda, Almanya, Avusturya, Sırbistan, Makedonya, Yunanistan ve Türkiye rotasını izlediler ve 6700 KM’lik yolculuğun ilk kısmını tamamladı.

Amsterdam’da buluşan taraftarlar 8 kişilik bir grup olarak başladıkları yolculuklarını İzmir’de 25 kişiyle tamamladı. İlk durakları olan Almanya’nın Düsseldorf kentinde ekibe katılan iki kişinin ardından 30 Nisan sabahı Münih’e varan kafileye İsviçre’den gelen iki kişi daha dahil oldu. Daha sonra Avusturya, Sırbistan, Makedonya, Yunanistan kafilesini izleyen taraftarlar ekibe katılanlarla 25 kişi oldu.

6 Ajaxlı da İzmir’de
Göztepe taraftarlarının Amsterdam’dan başlayan yolculuklarına 6 Ajaxlı da dahil oldu. Otobüsle kafileye katılan 2 taraftarın yanı sıra, 4 Ajaxlı da bu sabah saatlerinde uçakla İzmir’e gelerek Nazilli maçına izleyecek.

Sosyal medyada birlik çağrısı
Amsterdam’dan başlayarak en uzun deplasman yolculuğuna çıkan Göztepe taraftarlarına renkdaşları da destek vermeye devam ediyor. #ArmaninPesinde6700km hashtagini kullanan sarı kırmızılı taraftarlar, rekor yolunda ilerleyen kafileye olan desteklerini sosyal medyadan da gösteriyor.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst