İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cimbom fark yedi!

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Süper Lig'de fırtına gibi esen Aslan, Başkent'te sert kayaya çarptı!.. 8. haftada Ankaragücü'ne konuk olan Galatasaray, rakibine 3-0 boyun eğerek ligdeki ilk yenilgisini tattı. İlk yarısı golsüz geçilen karşılaşmanın son dakikalarında coşan Ankaragücü, güçlü rakibini farklı devirdi. Sarı lacivertli takıma galibiteyi getiren goller 83. dakikada Murat Duruer, 88. dakikada Emre Aygün ve 89. dakikada Hürriyet'ten geldi.

Bu sonuçla ilk mağlubiyetini alan Galatasaray, 19 puanda kalırken sıkıntılı günler geçiren Ankaragücü ikinci galibiyetini alarak 9 puana yükseldi.

cimbom fark yedi - habertürkspor

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
avrupa fatihine dokunmayın bakam :p onlar bu sene çok güçlü imiş ? :saskin:

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
tabiki :) ama ; başlığı ben kendim yazmadım habertürk'ün başlığı.ve her zaman benimsediğim bir cümle şudur;

''ebedi dostluk ezeli rekabet'' . ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Eğer yenilmiş olmamız Forza FB'nin konu açmasına itiyorsa, webster.'in "Bir fenerbahçeliyi mutlu edecek haberlerden biri" duyguları altında sevinmesine yol açıyorsa, Peep'in "avrupa fatihine dokunmayın bakam onlar bu sene çok güçlü imiş ? :saskin:" diye buraya yazmakla kalmayıp msn'den de bana mesaj atıp üstüne "acillllllll, hemen tartışalım bu durumu" diye benle dalga geçeye çalışıyorsa... ve bundan sonra gelecek çok sevgili arkadaşlarımın mesajları oluyorsa... :D

Biz neymişiz be, herkes havalara uçuyor ! :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
yagmayok
eğer siz biz ucuyoruz süperiz öleyiz böleyiz diye sallayıp durur iseniz;
bizde böyle dalga geçeriz. Bide uefa ve fenerbahçe konusu vardı :)

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
@ yagmayok

yanlış anlaşılmasın fenerbahçeden nefret ederim.uefada,şampiyonlar liginde türkiyeden her takımı desteklerim 2 takım hariç fenerbahçe ve ankaragücü(bknz:İ. melih gökçek)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
evet hani biz yenilmiştikte :) siz fenerbahçe işte uefa fazla, Galatasaray işte uefa şampiyonu olcak yok 3 attı yok süper oynadı :)
- önce, dereyi geçmeli sonra dalgayı geçmeli...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
TIK TIK TIK...
Kim o?
Öcüüü...
Cimboma doldurdu Ankaragücü :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sonsuza kadar kazanan bir takım olmaz tabi ama Madem yenemiyor sun o zaman yenilmeyeceksin. Son 10 dk sanki bizimkiler 1-0 yenerse dünya şampiyonu olacaklarmış gibi saldırıyorlar. Bekle kardeşim 1 puan al yenilmeden geri gel Sen şampiyonluk için oynuyorsan her şeyin hesabını yapacaksın. 1 puan farkla kaç tana şampiyon belirlendi bu ligde.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Birden fenerbahçeli olduğumu hatırladım :p tabi sorsanız kalceniz kim diye onuda bilmem :p

ByMaDaK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
bende sandım Fa(r)k yedi diyor :)

şaşırıp girdim başlığa

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vaybe Galatasaray bi yenildi diye nekadar cok sevinmis f5ler. sampiyon olmus gibi seviniyorsunuz. takim yorgun , oyuncular yorgun. kaybedelim bisey olmaz , sampiyon olan yinede biz olacagimiz icin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Zaten hep böyle olur. Takım gelene geçene 3 atarken ne yorgunluk dile getirilir, ne de 3 günde bir maç yapıldığı... Bütün olumsuzluklar göz ardı edilir. Ama işler terse dönünce "ama bizim oyuncularımız yorgun, siz görürsünüz haftaya" diye haklı çıkarılmaya çalışılır. Açıkçası gsnin ne yaptığı hiç umrumda değil, 5 puan fark atmışız, 10. hafta 8 olacak :cool:

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Zaten hep böyle olur. Takım gelene geçene 3 atarken ne yorgunluk dile getirilir, ne de 3 günde bir maç yapıldığı... Bütün olumsuzluklar göz ardı edilir. Ama işler terse dönünce "ama bizim oyuncularımız yorgun, siz görürsünüz haftaya" diye haklı çıkarılmaya çalışılır. Açıkçası gsnin ne yaptığı hiç umrumda değil, 5 puan fark atmışız, 10. hafta 8 olacak :cool:

Belki bize gelene kadar daha yenilirler :) Böyle hatun olmaz olsun ya, 2 hafta daha bekleyemediler yenilmek için. Mor panjurlu/formalı hayallerimizi süsleyen gollü maçımız olacaktı. :(

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Açıkçası ben Gaziantep'i çok rahat geçeceğimizi düşünüyorum, Gençlerbirliği'nden çok korkuyordum, Gaziantep'ten daha az korkuyordum ve Gençlerbirliği'ni bu futbolla mağlup ettikten sonra Gaziantep bana çok rahat geçilecekmiş gibi geliyor. Ayrıca haftayaki gs-ts maçı da 1-1 berabere bitecekmiş gibi geliyor. Yani puan farkı 10 olabilir 10. haftadan sonra. Tabi neden böyle düşündüğüm sorusunun cevabı da Fenerbahçeli olmam. Başkası gelip hem sizi hem tsyi yenicez diyebilir :D

http://www.sporx.com/sizcehangisi_tsl/?pg=results&id=72

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5