• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Çin 5 parmağını tamamen hareket ettirebilen robot yaptı

Filmatinesi

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
20 Eylül 2010
Mesajlar
206
Reaksiyon
22
Puanları
0
153 Aydır Üye
Uzakdoğu ülkesi Çin, gelecekte teknolojinin başkenti olacağını her fırsatta kanıtlamaya çalışıyor. ABD'nin zor durumda bırakmak için vergi kıskacına aldığı Çin'in yeni yaptığı robot, görenleri hayrete düşürdü. Bu robot ile robotların uzaktan tüm uzuvlarının kontrol edilebilmesi amaçlanıyor.

Çin'in bu robotu, gelecekte çok konuşulacak olan asker robotların bir başlangıcı sayılabilir.

 

yasintekin

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
30 Aralık 2018
Mesajlar
160
Reaksiyon
54
Puanları
0
Şube
İstanbul
52 Aydır Üye
Eski Rumuz
YsnTKN034
Bu ne yaa! Bizim robotumuz buna beş çeker hem de.
Akın Soft yabdı hemi de. Adı da Arat
Arat ki bulasın :)

 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst