İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cin Olmadan Adam Çarpmaya Çalışıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

Cin olmadan adam çarpmaya çalışıyor !

Merhabalar

şikayet ettiğim kişi : http://forum.iyinet.com/30369/grknbdl/

neden şikayet ediyorum ?

Öncelikle şu linkteki konuya bakalım.http://forum.iyinet.com/tasarim-yarismalari/149499-250-tl-ve-bircok-hediyeli-yarisma.html .diyor ki ödüllerde 250 tl + host + domain

şimdi gülünç kısma geliyorum.bu domaini veren kişi(!) .tk yönlendirmesi ve blogger kullanmakta.dün profilinde yaşı 15 yazıyordu.bende konuya mesaj attım.bugün editlemiş.neyse.ben dedimki sen 15 yaşındasın nasıl 250 tl vericen dedim.cevap aynen şu

arkadaşarl yprum yazarken dikkat edin!
Site baan ait olsa neden böyle bişi yapim.yarışmaya bnde adayım...
Yaşım 15 değil 17

şimdi bu yorumda site benim değil , ben katılımcı adayıyım diyor.

Şimdi bu arkadaşın başka bir konusuna gidelim.http://forum.iyinet.com/link-degisim/149507-link-degisimi-yapilir-pagerank-onemli-degil.html adam diyorki maxyweb.tk sitesiyle link değişimi yapılacak.hani site senin değildi ? Ya bu adam tek bedende çift kişilik.yada 15 yaşındaki dolandırıcının biri...

Yöneticilerden gerekenin yapılmasını ve konunun kapatılmasını rica etmekteyim.

Capslar :

http://img683.imageshack.us/img683/2803/86250051.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/524/65300867.jpg

http://img171.imageshack.us/img171/5661/66542940.jpg

M4HMuT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Kessinlikle davet sistemi gelmeli formun üyeye ihtiyacı yok..Sonuçta İYİNET kendisini kanıtlamış bir site..

T

trgy

Misafir
Davetiyeli sisteme gerek yok. Ticaret yapmayı öğrenmeliyiz. Tanımadığınız kişilerle ticaret yaparken araştırın ve kendisine kefil olacak birisini bulmaya bakın.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu kişiden zaten, ilk başta bende böyle şüphelenmiştim.. 15 yaşında bir çocuk, böyle bir proje'yi geliştirmek için ve hediye 250 TL vermesi biraz garip geldi açıkcası.

r3LLi7

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Davetiyeli sistem olmalı bencede.. Karşındaki adam dolandırmayı kafasına koymuşsa zaten kefil olduracak adamıda bulur.. Dolandırıcılığınıda yapar bence. Yani ticaret yapmayla alakası yok :S Yüzyüze görmediğin adama net ortamında ne kadar güvenebilirsin.. Herkese güvenemezsin demiyorum ama güvenebildğin sayıyla güvenemediğin sayı arasında dağlar kadar fark olur..

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Davetiyeli sistem olmalı bencede.. Karşındaki adam dolandırmayı kafasına koymuşsa zaten kefil olduracak adamıda bulur.. Dolandırıcılığınıda yapar bence. Yani ticaret yapmayla alakası yok :S Yüzyüze görmediğin adama net ortamında ne kadar güvenebilirsin.. Herkese güvenemezsin demiyorum ama güvenebildğin sayıyla güvenemediğin sayı arasında dağlar kadar fark olur..

Katılıyorum..

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kessinlikle davet sistemi gelmeli formun üyeye ihtiyacı yok..Sonuçta İYİNET kendisini kanıtlamış bir site..

Davetiyeli sisteme gerek yok. Ticaret yapmayı öğrenmeliyiz. Tanımadığınız kişilerle ticaret yaparken araştırın ve kendisine kefil olacak birisini bulmaya bakın.

arkadasin dedigi cok dogru davetiye sistemi yavastan getirilmeli...site yoksa bole dolandiricilarla dolup tasacak ve iyinetin adi bir anda karalanacak.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
iyinetin adı niye karalansın :D Burası forum farkettinizmi bilmiyorum ama :D

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ama genelleme forum degil ne ararsan burda vs turlerden mi burasi yoksa webmaster forumu mu?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ama genelleme forum degil ne ararsan burda vs turlerden mi burasi yoksa webmaster forumu mu?

Ne alakası var benim demek istediğim burasının forum olduğu yani amacının üyelerine bir ortam sunmak olduğu.Yapılan ticaretlerden kar sağlıyormu ?.Bu yüzdne iyinet karalanmaz merak etmeyin.Elbette önlem alıcak ama siteyi daha güvenli hale getiricek ama bunun dışında size güvence veremezki.Davatiyeli sistemde olsa olmasa ortamda birsürü dolandırıcı oluyor siz kendinizi korumazsanız iyinet ne yapsın.

Ayrıca şuanda bir ivme ile yükselişte iyinet , davetiyeli sistem köstek olmaktan öteye gitmez. belli bir noktadan sonra görevlilerin müdahale edemez hale gelicek ozaman gelir sistem.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Her tuzluğum var diyene hıyarla koşmamak lazım. Biraz dikkat edince kimse tokat yemez.

PetscHe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben kendim icin demiyorum zaten ben netten alisveris yapmam yaptiklarimda bir iki sitede taninmis degil net ortaminda adini solediginde bilinen kisilerdir.ben dolandiricilar icin soluyorum..yksa ipini koparan dolandirici belki bir is umuduyla cullaniyor

piryolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Adam kendisi ile celiski yasiyor iyinet cok kaliteli bir site bu tarz olaylar siteye zarar verir..

ilgili kisi 15 yasinda diye Yas sinirlamasi getirilecek degil ama ticaret islerinde referans veya kefil olayi sart kosulsa guzel olucaginin kanatindeyim..

Bana Arkadasini Soyle Sana Senin kim oldugunu soyluyeyim..

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her kotulük iyiligin degerini hissettirir , bazen kötülükler olmali , hersey iyi gitse iyiligin anlami olmaz :kahve:

Nette Bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu Kanıtlara Rağmen Hala Ne Verdiğim Konulara Nede Üyeye Moderasyon Uygulanmadı . Biraz İlgi Lütfen

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu kadar ilğiye, ve yoruma karşı şahısa karşı hiç bir işlem yapılmaması dediğin gibi NetteBilgi ilğinç bir durum.. :)

T

trgy

Misafir
Yazınızı okumaya değer görülmediği için işlem yapılmıyordur. Düzgün Türkçe kullanırsanız okunur ve işlem yapılır. Kısacası Böyle Bir Yazım Şekli Yoktur Ve Konunuz Okunma Gereği Görülmez.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Trgy, gayet düzgün türkçe ile konuşuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5