İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ÇİN'DEN ALIŞ VERİŞ YAPMAK HEM DE KAPIYA KADAR BEDAVA!

Blur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Muhtemelen inceleyeceğim bu siteden haberdarsınızdır ama yine de bu site hakkında sizlere kendi alış veriş tecrübelerimi paylaşmak istedim. Rehber niteliğinde bir yazı olacak ve bilmeniz gereken her konuya değinmeye gayret edeceğim. Sorularınız olursa konu altında paylaşabilirsiniz, elimden geldiğince hepsini yanıtlamaya çalışacağım.

Sitemiz, son zamanlarda ilginin giderek artarak bugün Çin'den alış veriş dendi mi akla ilk gelen seçeneklerden biri olan; www.buyincoins.com

Bu popülerliği kazanmış olmasının en büyük sebeplerinden başlıcaları, elbette öncelikle güvenilir, hızlı ve tartışmasız en ucuz, üstelik tüm dünyaya "shipping free" yani ücretsiz kargo hizmeti sunan bir online alış veriş sitesi olması. Ucuz dedik ama üyelik indirimi ve kupon kodları ile aslında daha bile ucuzlar!

Şimdiye kadar yerli ve yabancı çok sayıda siteden alış verişim oldu ama hiç biri Buyincoins alış verişlerim kadar sorunsuz değillerdi. Daha önce kargomun kaybolduğu da oldu, gümrükte kaldığı da. Bozuk ürün geldiği de oldu, ne yazık ki dolandırılığım da! Neyse ki şimdiye kadar bu siteden yaptığım hiç bir alış verimde bu sorunlarla karşılaşmadım. Hem kargo bedava, hem adresinize teslim, hem takip kodu var, hem ödediğiniz para paypal ile güvende, hem de hızlı bir müşteri hizmetleri var, hatta yakın zamanda Türkçe sayfalarını da açtılar. Sitenin kampanya, promosyon ve indirimlerini takip etmenizi tavsiye ederim, beğenmekten zarar gelmez ;)

https://www.facebook.com/BuyinCoinsTR

Yeni üyelik açmak için;

http://bicpay.buyincoins.com/site/register?l=en

Biraz daha detaya inecek olursak, sitede giyimden aksesuara, elektronikten hediyeye, telefondan tablete, oyuncaktan yedek parçaya kadar neredeyse aradığınız her tür ürüne ulaşmanız mümkün.

Alışverişlerimizi gerçekleştirebilmek için öncelikle bir PayPal hesabı sahibi olmalı ve bu hesabımıza bir kredi kartı eklemeliyiz. PayPal'in sitesi zaten Türkçe, adım adım bu işlemi gerçekleştirmek, sadece bir kaç dakikanızı alacaktır; www.paypal.com.tr

"Neden PayPal kullanmalıyız?" sorunuzun cevabı ise, sitenin başka ödeme seçeneği kabul etmediği gibi, ödediğiniz paranın güvenliğini de PayPal'ın sağlıyor oluşu. Şahsen Paypal kullanmayan sitelerden alışveriş yapmayı kesinlikle reddediyorum! Bence sonradan üzülmemek için yurtdışı alışverişlerinizde siz de öyle yapmalısınız!

Sitenin fiyatları kesinlikle rakipsiz! Siz de kıyaslayın, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Örneğin bir dealextreme'de bulacağınız aynı ürün burada yarı fiyatına satılıyor. Üstelik adamlar hem ilgisiz hem de yavaşlar! Sorduğunuz soruya bir hafta yanıt gelmiyor vs... Karşılaştırın abartıyor muyum görün! Bu rakipsiz fiyatlara bir de ek indirimler bindi mi insanın inanın bütün siteyi alası geliyor tek seferde ;)

Ayrıca alış veriş sepetinize eklediğiniz her ürün için ek indirimler alıyorsunuz. 20$ üzeri alış veriş yaparsanız sürpriz hediyeleri var. Üstelik siparişiniz kargolanmaya hazır olduğunda kargoya verecekleri paketin resmini görüntüleyebiliyorsunuz. Yani elinize geçecek paketi bir kaç gün içinde görüyorsunuz. Hiç bir sitede olmayan hoş bir özellik bence...

Kargolama ücretsiz, bu da demek oluyor ki aldığınız her ürün kapınıza kadar ücretsiz olarak ulaştırılıyor. 30$ üzeri alış verişlerinizde takip kodu ücretsiz ya da altındaki siparişleriniz için 1.9$ ödeyerek satın alabiliyorsunuz. Bu şekilde kargonuzun postada kaybolma ya da çalınmasının önüne geçtiğiniz gibi, her an kargonuzu online olarak da izleme imkanına sahip oluyorsunuz. En çok merak edilen ve korkulan konu da paketinizin gümrüğe takılması ihtimali! Ama rahat olun! Öyle bir ihtimal dahi yok! Çinli dostlarımız o kadar iyi çözmüşler ki bizi, her şey kitabına uygun geliyor. Tablet, telefon aklınıza ne gelirse sorunsuz olarak kapınıza kadar getiriyorlar. Denemesi bedava, tablet de aldım yüzlerce dolar alış veriş de yaptım, tek pakette 50 ürün aldığım da oldu, arkadaşa da telefon getirdik ve en ufak sorun yaşamadık. Kargoların postaya verildikten sonra elinize ulasması ortalama 2 hafta, yogunluga baglı olarak bir kaç gün erken ya da daha geç olabilir. Siz de bu siteden alış veriş yapan arkadaşlarınıza sorup, yazdıklarımdan emin olabilirsiniz!

Aldığım ürünlerden bir kaç tanesini paylaşayım, çünkü herkes şimdiden ne alsak diye merak etmeye başlamıştır bile. Sitede 1 liradan 1000 liraya kadar ürün var. Hatta isterseniz ürünleri TL şeklinde de listeleyebilirsiniz. Önce ihtiyacınız olan ürünleri düşünün ve sitede aratın, daha sonra sepetinize ekleyin ve yeni ürünler aramaya devam edin ;)

Bitirmeden önce son söz olarak; henüz Buyincoins ile tanışmadıysanız ya da ilk yurt dışı alış verişinizde gümrükte ve kargoda engellerle karşılaşmak istemiyorsanız, Buyincoins'in kesinlikle en doğru seçim olacağından emin olabilirsiniz. Ek indrimlerden haberdar olmak istr yada telefon tablet gibi daha masraflı ürünler almaya karar verirseniz yine ö.m. ile bana ulaşablir ve konu altındaki mesaj panelinden de sorularınızı iletebilirsiniz, elimden gelen yardımda bulunurum. Şimdiden hepinize keyifli alış verişler diliyorum, aman unutmayın sepetinizin nasıl birden çabucak dolduguna şaşıracaksınız :zıpla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Blur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burada da ücretsiz hem orası çok geç yolluyor!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5