İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cinsellik içeriği ban sebebi mi?

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar genel sağlık sitem var sitede cinsellik ile ilgili bir kategori var. Bu sitenin genel sağlık kelimelerinde değilde cinsellik ile ilgili kelimelerden daha çok hit almaktayım. Henüz adsense yerleştirmedim çünkü bu konuda şüphelerim var acaba cinsellikle ilgili keliemlerden hit alan bir sitede adsense kullanmak sakıncalı mı ? Mesela kelimeler şu şekilde iyi saks nasıl yapılır, sevk sırasında başkasını düşünmek vs vs. yani sitede uygun-değilgrafik kelimeler yok mesela s*k yerine penis kelimesinden hitler alıyor :eek:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Evet banlar.
Not: uzun uzun açıklama yazmaya gerek yok diye düşündüm.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
penis boyu uzatma cinsel organ temizliği cinsel hastalıklar gibi ise sorun olmaz da arayan adam baza takımındansa sorun çıkar :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Evet kadınlar ile ilgili bir sitede reklamları kaldırmazsanız banlanırsınız maili gelmişti.

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet kadınlar ile ilgili bir sitede reklamları kaldırmazsanız banlanırsınız maili gelmişti.

Bu konuda çok site var ve hala adsense kullanıyor Sanırım burda yapılacak en doğru şey bundan sonraki gireceğim konular genel sağlık olması bu gelen trafiğin büyük çoğunluğunu bu yöne çekmek

Cevaplar için teşekkürler

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
arkadaşların da dediği gibi google bu tür siteleri hiç hoş karşılamıyor :harika:

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
adsense' i zorlamak lazım biraz. sonuçta siten kontrol edildiğinde, sağlık sitesi olduğu belli olacak. sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. ama genede karar senin :hmmm:

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşların da dediği gibi google bu tür siteleri hiç hoş karşılamıyor :harika:

Aslına bakarsanız verdiğim iki örnek site adsense kullanıyor ve bu 2 site yüzlercesinden sadece ikisi ama yinede bir şüphe varsa da şimdilik yayınlamasam iyi olur hitleri genel içeirğe yayıp bu cinsel içerik trafiğinde denge sağlamam gerekiyor.

adsense' i zorlamak lazım biraz. sonuçta siten kontrol edildiğinde, sağlık sitesi olduğu belli olacak. sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. ama genede karar senin :hmmm:

Evet hocam site bakıldığında sağlık sitesi ve içeriğinde cinsellikle ilgili öneriler veren bir kategori var bu kategoride diğer konulara nazaran iyi hit alıyor asıl çekincem ziyaret kelimeleri sapıkça kelimeler:) sanırım biraz daha beklesem iyi olacak

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben uzun zamandır sağlık kategorimde yayınlıyorum. 3-4 yıldır....

cinsel konular sağlık adı altında geçiyor ve hemen hemen tüm haber veya diğer sitelerde bu tür konular var :eek:ha: yasak olduğunu sanmıyorum ama kadın ile ilgili sitede içerik tam olarak neydi acaba?

sober

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben uzun zamandır sağlık kategorimde yayınlıyorum. 3-4 yıldır....

cinsel konular sağlık adı altında geçiyor ve hemen hemen tüm haber veya diğer sitelerde bu tür konular var :eek:ha: yasak olduğunu sanmıyorum ama kadın ile ilgili sitede içerik tam olarak neydi acaba?

Kadın sağlığı, Güzellik genel sağlık vs vs

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5