Çıplak alan adı yönlendirilmiyor, Yardım!

Parthenian

0
İyinet Üyesi
Katılım
18 Kasım 2011
Mesajlar
16
Reaction score
0
Merhaba,

Bugüne kadar aldığım alan adlarının hiç bir zaman çıplak alan adlarını bloga yönlendiremedim. Google'ın tabiriyle çıplak yani www olmadan alan adlarım www olana yönlendirilmiyor.

Godaddy ve NS'de ikisinde yapamadım. Yardım eder misiniz?

Alan adını bloggerda kullanıyorum. Blogger'ın ayar kısımları tamam ve alt kısımda yer alan blogadi.com'u www.blogadi.com'a yönlendir kutucuğu işaretli. Ve DNS ayarlarım şu şekilde;

ibit6YyNQb08iv.PNG


En üstteki a records kısmı tamam. www kısmını cname olarak ekledim. support blogger forumunda öyle diyordu destek ekibi. zaten ikisi eklenmiyor zaten kayıtlı hatası veriyor.

Görselde gördüğünüz şekilde ve Blogger'dan da gerekli ayarları yapınca www.alanadi.com yönlendiriliyor. ama çıplak alan adı alanadi.com yönlendirilmiyor. 2 dk falan yüklemeye çalışıyor sonra zaman aşımına uğradı diyor. Farklı tarayıcılardan denedim. Bunun çözümü nedir?

Google https://support.google.com/blogger/troubleshooter/1233381?rd=1#ts=1734115 bu sayfada A kaydından diyor ama gördüğünüz gibi a kaydı tam. nasıl çözülür bu sorun?

Şu an DNS otursun diye bekliyorum. bu nedenle bloggerdan ayarları kaldırdım. yarın blogger üzerinden düzenleme yapacağım. o zaman sizden de girmenizi isteyeceğim. bakalım siz girebiliyor musunuz? Bilgili olan biri bana yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler.

Ek Olarak: arkadaşlar bu işten anlayan biri yok mu yönlendirmeyi yaptım ama yine girmiyor yine girmiyor. lütfen deneyip bana girip giremediğinizi söyler misiniz? Çerezlerden mi anlamak için appsandgames.org

Ek Olarak: bilgisi olan yok mu? herşey standarta uygun ama yönlendirme gerçekleştirilmiyor?
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst