İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

'Çıplak kadın üzerinde suşiye' kıyak

Any0ne

0
İyinet Üyesi
Katılım
13 Mart 2010
Mesajlar
478
Reaction score
7
Konum
Ankara
Dizilere müstehcenlik nedeniyle ceza yağdıran RTÜK bu kez şaşırttı

Dizilere müstehcenlik nedeniyle ceza yağdıran RTÜK, "çıplak kadın üzerinde suşi" ye onay verdi. RTÜK, Flash TV'de 22 Kasım 2009'da yayınlanan "Ana Haber Bülteni"nde masa üzerine uzanmış, üzerinde sadece iç çamaşırları bulunan Japon kadının göbeğinde servis edilen suşi ikramına ilişkin görüntülere ceza vermedi. RTÜK, Üst Kurul Başkan Vekili Prof. Dr. İlhan Yerlikaya ve Üst Kurul üyesi Esat Çıplak'ın karşı oylarına rağmen, "çıplak kadın üzerinde suşi" haberinin değerlendirildiği toplantıda ceza verilmesine gerek görmedi. Prof. Dr. Yerlikaya ise, bu karara karşı yazdığı muhalefet şerhinde, şu ifadeleri kullandı: "Haberde, çıplak bir kadının masa üzerinde uzanmış görüntüleri yer almaktadır. Söz konusu haberin ekrana getirilme zamanının çocukların ve gençlerin ekran başında olabileceği saatlerde yayınlandığı dikkate alındığında yasanın ihlal edildiği açıktır."

350 DOLARA GÖBEKTE SUŞİ

"Kadın vücudunda sunum' olan ve tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan bu trend artık İstanbul'da da görülebiliyor. Çıplak kadın vücudunda suşi yemek için cebinizde 350 doların olması ve 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Ayrıca, İstanbul eğlence hayatına taşınan bu sunumdan faydalanmak için mekan yöneticilerinin güvenini kazanmak da gerekiyor.

Kaynak
 

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Katılım
22 Şubat 2008
Mesajlar
591
Reaction score
9
Rtük artık kapatmıyor hiç bir yeri eskiden çat pat kapatırdı yazardı televizyonlarda 1 gün kapalı 2 gün kapalı şu sebepten kapalı diye şimdi televizyonlarda ne sahneler dönüyor ne küfürler ediliyor adamların umrunda değil.
 

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Temmuz 2006
Mesajlar
9,530
Reaction score
122
adamların umarunda değil diye birşey yok para cezası veriyorlardır heralde eskisi gibi televizyon kapatmak çok saçmaydı zaten
 

GeniusTurkish

1
İyinet Üyesi
Katılım
5 Aralık 2006
Mesajlar
903
Reaction score
9
Konum
Eskişehir
Yani televizyon kapatmak gerçekten çok saçma. Büyük ihtimalle yüksek dereceli cezalar veriyorlardır.
 

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Kasım 2005
Mesajlar
717
Reaction score
16
"Göbeğinden çiğ balık bile yerim."

Yasal yönünü geçtik bu ne asaletten yoksunluktur. Üstüne para versen halka açık bir yerde göbekten, bıngıldaktan yemek mi yenirmiş¿ Haydi oradaki kızcağız ekmek parası derdinde de onu göbekten yiyen adam senin hiç mi utanman arlanman yok. Bu milleti nelerle oyalıyorlar, nelere özendiriyorlar. İki satır belgesel ver deseler gidip sabaha karşı koyarlar. Magazin, aymazlık almış yürümüş. Televizyonlar iyice izlenmez hala geldi.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst