İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Citibanka Gönderilecek Emailli Hazırladım!

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
izmitLee' Alıntı:
dün citibanka gittim çeki gösterdim. Orada bulunan mankene benzeyen ama bilgisi olmayan bir kız bana hesap açtırın dedi ve hesabınıza 150 $ yatırın dedi. Nyemiş o 150 $ çek masrafı için harcanacakmış. Yoksa çeki bozamazlarmış. Çek zaten 130 $ ben neden keriz gibi 150 $ para yatıracağım. Bu bizim türkler ya cok akıllı yada cok salak :)

Sence bu durum Citibank ile mi BİZİM TÜRKLER'le mi ilgili?

Bu banka'nın önünden geçmeyin. Bu kadar söyliyim gerisi uzun ve üzücü bir hikaye :(

"AKBANK" Kambiyo Bölümü olan bir şubeye gidin . döviz hesabınızı açtırın ve çeki cirolayıp verin.
Başka yöntem yok bu "ÜCRETSİZ". (Para isterlerse başka şubeye gidin !)

Saygılar...

K

K-G

Misafir
vuduu' Alıntı:
Dostum Hadi sen haklısın diyelim "K-G" o söylediğin bekletme olayı ne google amerika faq sayfalarında mevcut nede türkçe sayfalarda.
https://www.google.com/support/adsense/bin/topic.py?topic=136
ödemelerle ilgili bilgi türkçe olarak verilmiş...
yani burda adamlar herşeyi anlatıyor öyle kimse kafasına göre click found koydum filan olayı yapamaz..3. şıkka gelincede adam hille yapsa bile google 30$ ı geçtiği anda parasını ödüyor bunun burdada (iyinet) örnekleri var...anet forumundada var...
Örnekleri bilmiyorum açıkçası.
Google herşeyi açıklamaz.

Bir de anet'tir falan güvenmem o kaynaklara, WMM forumlari cok iyidir, yanlis bilgi icermez, ben sadece onu diyorum.

Cek davasi aslinda ulkeden ulkeye degismiyor, ingiltere, turkiye, almanya...vs aslinda ayni. Ama bazi bankalar mudilerine parayi bir kac gunde oduyor, sebebi citibank'tan tahsil edilmesi degil, banka-musteri iliskisine bagli.

Google western union'da kullanabilir, ama kullanmiyor diger secenekleri. sebebi de click dolandiricligi icin daha fazla zaman payi birakmak.

V

vuduu

Misafir
yav kardeşim sen saplantılısın ya yok böyle bir olay :) yok öyle birşey click dolandırıclığı filan olayı google atılsanda paranı ödüyor anet filan salla benim canlı arkadaşımın başına geldi 30$ üstü her parayı google hille yapsanda ödüyor email atın öğrenin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5