İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CJB ne ayak

E

"ens"

Misafir
bu cjb.net ne ayak guvenilirmi nasil calisma yapior...

ornegin

anavatan.cjb.net i filan aldim sitesini yapsam yari yolda kalirmiyim.. veya satsam bu domaini.. cjb.net oops noluyor sana gißilerinden birsey dermi karisiomu yane ?

K

kahvenet

Misafir
benim bildiğim 99 dan beri varolan bir yer. bu zamana kadar da şikayet edeni duymadım.

K

Komedya

Misafir
bişey olmaz kullanırsın ama işe yaramaz bence php desteği filan yok sadece html var database filan da yok yani işe yaramaz

E

"ens"

Misafir
ordan simdi " abuduikgubidik.cjb.net " die bi doman aslam ornegin.. hrangi bi odeme yapiormuyum ? ve domain ne kadar sure sonra iptal oluyor.. yada nasil iptal oluyor iptal olmamasi icin napmak lasim?

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cjb.net bedava hizmet veriyor. guvenilir ve saglam.. ama pek cok seyi desteklemiyor. 98 senesinden beri açık.

İlk sitem cjb.net'di.. Turkiye internetle tanıştıgında cjb.net'li siteler coktu.. bilenler coktur burada.. hatta ilk sitem cjb.net 8m.net gibi diyecek olanlar coktur :)

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
zamanında host ve domain fiyatalrı bu kadar ucuz olamdıgı için millet cjb.net 8m.com gibi yerlerden free host alırdı.. artık pek kalamdı domain fiyatı düşmüş 3$ hots yıllık 10$ yani kimse free almaz oldu ama yenei başlayanalr halen alan var :)

saglam bir yer ama tavsiye etmem amtorde olsan com-net-org domain al sana maliyeti en fazla 20$ yıllık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5