İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CJ'yi niye kullanırsınız?

A

Anonymous

Misafir
Ey insanlar, neden CJ'i kullanırsınız? Bana şöyle gerçekten 200-300 dolar kazanmış ve parasını almış insan örneği verebilecek var mı? Ve aylarca uğraşıp çok cüzi bi rakama gelmek için bu zahmetin çekilmeyeceğine beni ikna edebilecek.

A

Anonymous

Misafir
Kim niye birilerini ikna etmeye çalışmalı ki?!
Ben CJ, Reporting, LinkShare başta olmak üzere reklam networklerinden 10.000$ üzerinde kazandım ama itiraf etmek gerekirki son 2 yıl internet reklamcılığı için bir kabus olarak geçti ve bu kabus devam etmekte:( Şu aşamada reklamdan para kazanmak eskiye göre çok daha fazla gayret gerektirmekte:( Yinede uğpraşmaya değer:)
Sevgiler,
ayhan @ http://www.sanalkazanc.com

A

Anonymous

Misafir
Arkadaşlar ben bir çömezim ve CJ'de şu an 518 Dolarım var, bunu ne zaman ve nasıl gönderecekler? Ya da gönderecekler mi?
Tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

A

Anonymous

Misafir
selam benim cjde param birikmişti bu paralar bir anda sıfırlandı ve run report bölümünde karşısında locket yazıyor acaba param gönderildimi yoksa gönderilmedimi bu çekler ne kadar zaman sonra geliyor bilen birisi varsa bana açıklayabilirmi acaba iyi günler

A

Anonymous

Misafir
cj bugune kaar gordugum en iyi sponsor ve 1500$ ı askın para kazandım sanırım yeterli bir acıklama olmustur ironduke..

I

iucpxleps

Misafir
merak etme kazanmasini bilen cok iyi kazaniyor hehe..

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Akıllı Ol Kazan her Ay 250 300 alırıyorum Cj den 30 Gun Sonra Cekimin karşılıgını gidip bankadan alıyorum.. Dahada Kanıt istersen icq ma gel :) son gelen ceki tarayıp gostereyim.. Daha nasıl kanıt istersın banka dekontlarınıda taramamı istermısın ?

C

cenks

Misafir
cj gercekten cok iyi(ydi) kabul.
ama hala kazanıyor musunuz?kazanıyorum diyenler neyi kullanıyor söylerse sevinirim?sale den mi kazanıyorsunuz?

K

kaya_usa

Misafir
Para kazanan arkadaslar en cok hangi firmalarin urunlerini sergilemisler?

Ucak bileti ve seyahat deniyor acaba dogru mu?

Hangi sirketler para kazandiriyor?

Paylasim icin tesekkurler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5