İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Class-C Popularitesi 50 ve üzeri kadin, moda, spa sitelerden backlink

netimaj

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir müşterimiz için tanıtım yazısı ve forum linkleri alacağız.

Tanıtım yazısı için blog ve web sitelerinde aranan kriterler:
- spa, güzellik, kadın, moda, alışveriş gibi konuları kapsamalıdır
- konu dışında sırf link satmış olmak için tanıtım yazısı bulunmamalıdır (mesela güzellik konulu bir sitede nakliye veya forex gibi tanıtım yazısı bulunması çok iticidir ve kabul edilemez!)
- en az 50 değişik class-c ip adresinden link sahibi olmalıdır (!!!)

class-c ip popülaritesini şu şekilde öğrenebilirsiniz:
http://www.seo-backlink-tools.de/?domain=www.google.com

Backlinks für http://www.google.com başlığı altında Class-C bilgisi yer alır. Oradaki sayıyı teklifinizi sunarken mutlaka belirtiniz.
www.google.com bölümünü kendi sayfanızın adresi ile değiştireceksiniz önceden tabii ki

Forum link için aranan kriterler:
- en az 50 değişik class-c ip adresinden link sahibi olmalıdır (!!!)
- temiz ve eksiksiz bir profil
- en az 10 adet konu açmış veya post yazmış olacak

ilk etapta 5 tane kaliteli link alınacaktır. Müşteri memnun kalırsa link siparişlerinin devamı gelecektir.

Lütfen Class-C Popülaritesi 50'ye yaklaşmayan siteleri teklif etmeyin! Bu tekliflere cevap verilmeyecektir. Bilginize...

MAKALEGO: Sistemde yeni makale işleri mevcuttur. Yazı yazarak para kazanmak isteyenlerin bilgisine.

netimaj

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
istenilen kriterlerde sayfasi olup makale yazisi yayinlayacak webmaster yok mu simdi burada?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5