İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başına Ödeme Yapan Sponsor Arıyorum !!!

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Merhab Arkadaşlar;

Ben Mp3-tr.com'un webasterıyım.
Sitemde banner'a tıklanmadan mp3 indirilemiyor. Bu da Günde 1000küsür tıklamaya eş değer.

Türkiye'ye ödeme yapan yerli veya yabancı click&pop-up başına ödeme yapan sponsor arıyorum.

Eğer bildiğiniz, ödemesini yapan bir sponsor varsa buraya yazınız.

Eminim benden başka bir çok webmaster arkadaş böyle bir sponsor arıyordur. Onları da bilinçlendirmiş olursunuz.

Ayrıca seve seve o sponsora sizin üzerinizden üye olurum...

Cevap bekliyorum..

A

alien

Misafir
o tip bi sponsor kalmadi benim bildigim kadariyla..
hepsinde o tip clickler hile sayilmakta...

W

webman

Misafir
Merhaba;
clixgalore.com diye yabancı bir site var. Bildiğim kadarıyla Türkiye'ye ödeme yapıyorlar. Yakında öğrenceğim. Tıklama, gösterim ve üye yaptığın kişi başına para kazanabiliyorsun. Hesabında 50$ olunca çekini yolluyorlarmış. Denemeni tavsiye ederim. http://www.clixgalore.com

Ozgunnet.com ::: Sorunsuz Mp3
http://www.ozgunnet.com

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eger kisa surede 50 dolar yapabilecek varsa click olarak yani yuksek hit ptansiyeli yapip yapmadigini kolaylikla ogreniriz iyi olur..

ben adresimi USA gosterip uye olacagim.. pay-pal hesabima umarim yatirirlar siteyi su an ingilziceye cevirmeye calisiyorum. iki farkli dil de olsun istiyorum.. BU arada webman site turk iplerinden genel clickleri kabul ediyor mu? ayrcica sitene girince cikan pop up ta oranin reklami sanirim bu reklama (pop upa) ne kadar oduyor.. ?

bilgilendirisen sevinirim..

iyi calismalar...

W

webman

Misafir
Merhaba;
Evet bildiğim kadarıyla Türkiye iplerine ödeme yapıyor. Yani en azından üyelik şartlarını fln okudum. Yeteri kadar ingilizcem var. Şu an 48$ var hesabımda pazar veya pazartesi 50$'ı aşacak büyük bir ihtimalle. Fakat her ayın belli bir gününde ödemeyi başlatıyorlarmış galiba. Beklemekten başka çarem yok. Bir sonuç aldığımda ilk buraya bildireceğim. Gerçekten hiti iyi olanların garanti para kazanabilecekleri bir yer. Önceden de dediğim gibi pop-up ve click başına ödeme yapıyorlar. cj'yi bilen varsa onun gibi. Programın içinde binlerce reklam vermeyi bekleyen şirketler var. Benim anlaştıklarımın bir tanesi 1CPM başına 0.35$, bir tanesi click başına 0.04$ ödüyor. Eğer ödeme yaparlarsa daha geniş ve detaylı bilgiyi buraya yazacağım. Görüşmek üzere...
Ozgunnet.com ::: Sorunsuz Mp3
http://www.ozgunnet.com

O

Ozan@Mp3-tr

Misafir
Webman 4gözle paranın gelmesini ve cevap yazmanı bekliyorum

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
berk belki sana yapmazlar malum sende click basina kota muhabbeti var :]

C

CaptureManiac

Misafir
mp3-tr.com webmasterı nasıl bir insan olduğunu çok merak ediyorum. 18yas.com sitende sitemden çalıntı linkleri umarsızca yayınladın. uyarı gönderdiğimde bir cevap bile vermedin. hotlink korumasını açtığımdan dolayı yaklaşık 1 aydır bu linkler çalışmıyor ve sen hala fark edemedin.

önüne gelen webmaster oluyor memlekette...

sanalcafe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben ana sayfa üstteki 468-60 dan günde ortalama 270 click gönderiyorum

öyle bi reklam iyi olur benim için.
bütün alt sayfalara koyarım:=)

S

Sticks

Misafir
sanalcafe seni destekliyorum.

Ama desteklemediğim bir nokta var :
Ozan bir kek olmuyor , o bir çakal oluyor.

Bizim ortamlarımızda çakal kendini akıllı sanan salaklara deniliyor.

Bu arada sitenle ilgili birşey söyleyeyim :
"Kimse bannera tıklamadan giremiyor vb..."
Zaten sizin yüzünüzden internetin keyfi kalmıyor ki. Tanıdığım insanlar var kaliteli ziyaretçiyi sitesine çekiyor günlük 65-70 milyona kadar reklam alıyorlar ama siz alamıyorsunuz neden biliyor musun ? İnsanlara zorla iş yaptırmaya çalışıyorsunuz da ondan.

Eğer insanlara bir hizmet sunacaksan ya onu paralı şekilde sun yada hiçbir şekilde sunma . Kasma milleti , zorlama. Ya yap ya da yapma !

SanalCafe , seni başarılı yorumlarından dolayı tebrik ediyorum.

C

CaptureManiac

Misafir
sanal cafe dürüst ve akılcı yorumlarından dolayı seni tebrik ediyorum. başarılarının devamını dilerim.

diğer tanımsız varlığa söyleyecek birşey bulamıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5