İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Başına Ödeme Yapan Sponsorlar

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar randevum.com gibi banner yada text linklere click başına ödeme yapan sponsorları yazarsanız sevinirim...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi kızanlar olabilir ama neden forumu arastirmayi denemiyorsun arkadasim??
bi kac sayfa gezersen tıklama basina odeme yapan sponsorlar bulabilirsin...

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zaman ben her gun gelip burda yeni baslik aciyim guncel tıklama basina para veren sponsorlar die :) hem guncel olur...

edit: bu arada cpm e para veren sponsorlar war mi? yabancilar cok az verio turk sponsor war mi acaba?
bide randevum.com a tıklama basina mi parali uyelik basina para kazanmayi mi secmemi tavsiye edersiniz?

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tıklama başına bana daha mantıklı geliyor ama eger senin sitene takılan adamlar hatun arama hastası ise bide zenginse olay bitmiştir :) o zaman ücretli sistemi kullan :p

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne biliim tıklamalarda odemeler problemli oluyormus mu ne. odeme yaptiktan sonra paraliya gecin mi ne diolarmis.ondan sordum...

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya kusura bakmayın arkadaşlar. Araştırmadan yazdım. Sizde bi yazdık diye neler diyonuz yaw. :)
cReSPo sağol yazdığın için.

M

M@latyæsporlu

Misafir
usekes' Alıntı:
o zaman ben her gun gelip burda yeni baslik aciyim guncel tıklama basina para veren sponsorlar die :) hem guncel olur...

edit: bu arada cpm e para veren sponsorlar war mi? yabancilar cok az verio turk sponsor war mi acaba?
bide randevum.com a tıklama basina mi parali uyelik basina para kazanmayi mi secmemi tavsiye edersiniz?

yaz tutan mı var :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5