İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

click rate

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Benim click rate oranım 0,4 maxsimum 0,5 oluyo. Bu orana ramen günde ortalama 25 tıklama alıyorum. bu oranı nsl arttırabilirim. Biraz yardım ederseniz sevinirim. Bu arada reklamlarımın üzerinde " Bu sayfayı görme yetkiniz yok" yazısı alıyorum. Sizede sormuştum, bandlanmışsındır demiştinir, açılmaz demiştiniz. Uzun yazışmaların ardından özür dilediler ve hesabımı açtılar. Ama direk google.com la konuştum. google.com.tr den kimse tınlamıyo, bi sorun olursa ingilizce yazışmayı deneyin bence. Neyse çok uzattım. Click rate hakında ipuçları verirseniz sevinirim. Hepinize kolay gelsin.

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu bulman gerek @komikhane
bilindigi gibi her reklamin tiklama basina verdigi para farkli.eger deneme yanilma yoluyla kelime bulmaya calisirsan emin ol tiklama basina rahatlikla 1 dolar veren konu & kelimeleri bulabilirsin.
ben buldum ordan biliyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5