İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Click Sponsoru!!!

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bu sponsor hakkında bilgisi olan veya daha once kullanan varmı.. ?

Click başına 0,06$ ödüyormuş.. Ödemeler ÇEK ile postalanıyormuş.. Bir kaç sitenin kullandıgını gördüm.. Ödeme yapan bir firmamı ve turkiyeye ödeme yapıyormu bilgisi olan veya kullanan biri varsa bilgilendirirse sevinirim.

Tıklayınız...>>

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site pek yanar dönerli lamer duruyor amma belli değil ne oldukları.

İletişim bilgileri sadece e-posta adresinden mevcut.

Logolarını başla bir sitenin logosuna benzettim, benzettiğim yeri bulamıyorum :)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yukarda bahsettigin sponsoru bu sabah gordum www.lagaluga.com kullanıyor.. lagaluga eski bir site bayagıda hiti var yan papuca basmaz kanısındayım.. bilgisi olan yokmu?

M

malatyasporlu

Misafir
bu questseek firması benim 102 $ ımı yedi güvenmeyin bunlara bunlar sahtekar dolandırıcı..

Cypher

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben o cocukları 4 senedir tanıorum.Demiştim önceden uyarmıştım :) Bunlar şebeke.

M

malatyasporlu

Misafir
Cypher seni dinleseydim keşke aslında dinledimde sen uyardığında 80 küsür dolar vardı boşa gitmesin dedim :(adamlar sırf dolandırıcı tıklarına dikket edin spy yüklüyor bunlar adi üç kuruşluk insanlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi