İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clickbank Facebook

wichasha

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Clickbank sistemini kulanarak facebooka reklam verip kazanç elde edilebilir mi?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
deneyerek görebilirsin. clickbankla ilgilenen çok kişi yok sanırım bu forumda

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Malesef facebooktan clickbank ile ne yaptığını bilmiyorsan kar' elde etmen imkansız.Aşırı targeted bir ürün seçmen lazım.Öyle bir ürün olmalı ki milletin ilgi alanları arasında olmalı.Gösterebilceğim,söyliyebilcegim en iyi yol bu.Deneme,yanılma ile bir şeyler ögrenebilirsin.
Facebookta , clickbank için kupon hariç kendi cebimden çok denemeler yaptım fakat bir bakmışsın tamamen hedef kitleye inememişsen 1 saatte cebinden 100 dolar çıkmış.Adwords'e yönelmen daha doğru.

Ne ben ne de bir başkası hangi ürünle başarı elde ettiğini sana söylemez.Söylerse de yolunu göstermez.Kim cebinden para çıkartıp aylarca araştırdıgı bir şeyi söyler ki ?Sonuçta kazanç direk bölünüyor ve rekabetten dolayı cebinden daha fazla para çıkar vs.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Facebook kullanicilari satis sistemlerinden cok ucretsiz denemeler ve uyelikler gibi sistemlerde daha cok donusum sagliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi