İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clickbank Turkiyeye acildi

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi nasıl yapıyorlar?
Ödemeyi çekle yapıyorlar hatta sana ödeme çeki videosu gösteriyim sakın şaşırma 130.000 dolarlık bir çekten bahsediyorum ben ve bir günde kazanılan 114.000 dolardan bahsediyorum istersen buraya tıklayarak videoları indirip izleyebilirsiniz

nochi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, clickbank işinden anlayan
bir iyiliksever vatandaştan ciddi anlamda
yardım bekliyorum.

bu bağlamda sayın FeaЯ™,
msn adresinizi PM gönderir misiniz??
Seni anlayan ingiliz bir arkadaşla tanıştırabilirim kendisi Clickbanktan 1 günde 114,000 dolar kazandı aylık Clickbank kazancı ortalama 50,000 dolar civarında bizimle 130,000 dolarlık çekini paylaşmış bende sizinle paylaşmak istedim buraya tıklayarak videoları indirip izleyebilirsiniz

samuel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ugrasmaya degmez,bosuna zaman kaybına neden oluyor bırzamanlar bende denedım bunu,adwordse para kaptırmaktan baska bır ıse yaramıyor deneyımle sabıttır,bundan 7-8 yıl once haberımız olsaydı guzel olurdu:)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yaklaşık 1 sene önce kadar kayıt olmuştum, adwords olmadan bi işe yaramayacak gibi, gözüküyor, reklamlarımızı nerelerde döndüreceğiz sorusuna verilecek cevabım şudur, aldığınız reklam linki bir bilgisayar ürünü ise, googledan aratacağımız computer forums terimi işinize yarayacaktır, bu aramaları reklamınıza göre değiştirebilirsiniz, healt forums, diet forums gibi...

malibeg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AW SURVEY PARA ÖDEMEYEN VE ULUSLARARASI KARA LİSTEDE OLAN BİR SİTE, LÜTFEN ANKET SİTELERİ KONUSUNDA İŞİN EHLİ OLMAYANLARIN SÖYLEDİKLERİNE KULAK ASMAYIN...GÜVENİLİR BİLGİ İÇİN ZİYARET EDİNİZ.

anket kitaplasına rağbet arttıkça , dolandırıcılarda çoğalıyor, piyasada adı geçen anket sitelerinin tamamı dolanıdırıcı kara listede olan siteler, ve malesef türkiyede bu kitapları satanlarda kendi çabalarını değil yurtdışından satın aldıkları kitapları yalan yanlış çevirip ordaki insanların kazandıkları çeklerin görüntülerini göstermekteler. Türkiyedeki tek güvenilir e-kitap anketkitabı 1,5 yıllık bir çalışmanın ürünü olan anketör'dür.bu çalışmalar sonunda kazanılan ödül gerçek bir video kaydı olup kitap yazarının kendi görüntüsü ve sesidir ve tamamen türkçe olarak kayıt edilmiştir, yani bu kitap sahibi önce araştırmış sonra güvenli ve ödeme yapan siteleri bulmuş üye olmuş ve para kazanmış ve bu kazancını görüntülemiştir çünkü başkalarının parasını haksız yollarla gasp etmek suçtur islam dinimizcede haramdır. gerçek bilgi ve doğal görüntüler için buradan bilgi alabilirsiniz. selamlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5