İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clickxchange

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Bu Clickxchange sitesine üye olmayı başaramadım. Her bilgiyi doğru yazdığım halde Türkiye ibaresi Sürekli olarak Kırmızı Yanıyor Kayıt Sırasında Acaba Türkiyeyi Kabul Mu Etmiyorlar, Aslında Turkcemuzik.com Sayfası Bunu Kullanıyor Forumda da Kullanan Vardı. Acaba Ben Kendi Mallığımamı Üye Olamıyorum.?

C

cappytoi

Misafir
türkiyeyi kabul etmiyorlar, eğer paranı paypal ile almak istersen başka bir ülke seç üye ol "Dikkat: yanlış bilgi vermek suçtur." diye de ekliyorum yanlız :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
onlar türkiyeyi atalı cok oldu sanırım yanlış hatırlamıyorsam

risingstar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hımmmm paypal olayı iyi hakketen. Teşekkürler cappy hem paypal da para olması bazen işe yarıyor teşekkürler cvp landıran arkadaşlara

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
clickxchange eskiden Turkiye'yi kabul ediyordu.
eski uyeler de (turkcemuzik.com gibi) hala kullanabiliyorlar ancak yeni uye almıyorlar.

paypal seceneğini kullanıp farklı bir ülke seçersen ve ülkenin Türkiye olduğunu bir şekilde öğrenirlerse ordaki paranı alamayabilirsin haberin olsun.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
istedikten sonra nalarlar ip bakamsı yetreli veya siteye girmesi türk oldugu cıkart eski ve hilesiz üyelere devam ediyorlar sanırım

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Turkiye'yi seçtikten sonra kırmızı ibare çıkıyor zaten zokkie. yai Türkiye'yi seçip formu gönderdikten sonra
2-3 yıldan beri onlar Türkiye'den üye kabul etmiyorlar.

M

M@l@tyasporlu

Misafir
başka bi ülkeyi seçip paypala alabilirsin... clickxchange ye istediğin kadar türkiyeden hit gönder hiç bir şey olmaz bişey yapmaya hakları yok çünkü sitene reklam verip vemeyeceğine reklamveren karar veriyor clickxchange sadece aracı.. reklamverende görüyorki siten Türkçe ve Türkçe sitene Türki'yeden hit gelmesi kadar doğal bi olay olamaz... eğer pürüz çıkarsa dersin ben abdde yaşıyorum ama sitem Türkiye'e yönelik adamlar senden ikametgah istemezler zaten :)

M

murme

Misafir
paypala nasil ödicek paypal nereye girilio göremedim beyler ben üyeyim

C

cappytoi

Misafir
murme' Alıntı:
paypala nasil ödicek paypal nereye girilio göremedim beyler ben üyeyim

parayı 'withdraw' etmeye kalk o zaman soruyor. YALNIZ DİKKAT: 50$'ın altında paypala gönderme yaparken 2$ kesiyorlar haberiniz ola...

starter

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu site yaklaşık 4 yıl önce türkiyeye ödemeyi kesti o zaman üye olanları da attılar ben üyeydim. turkcemuzik.com un abd bazlı bir banka hesabı olduğu için paralarını rahatlıkla alıyor yurt dışı bir bankada hesap açtırabilirseniz bundan çok daha iyi kazandıran bir çok güvenilir sponsor bulabilirsiniz, ben bi ara uğraştım bankalar pek yanaşmıyor, beceren olursa paylaşsın bizde sebeplenelim : )

M

murme

Misafir
paypala ödüyolarmış paypal ile işi cözebilirsin cok ii para ödemio ama clickexchange emin ol

O

OLTA

Misafir
yooo beni atmadılar...

adsense'den sonra biraz bozuldu ama iyi yine...

leadler güzel özellikle lead başına 2.50$

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5