İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Clixsense Günde 1-5$ Arasi Kazanç (Anket Yaparak)

serrrcanx

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar Clixsense ile günde 5-10 dolar arasında para kazanmanız mümkün. 2007 Yılından beri faliyette olan bir websitesi anket doldurarak , görev yaparak , video izleyerek para kazanmanız mümkün. Kendi tecrübelerime göre günlük sadece 2-3 ankete katılsanız günde 2$ dolara yakın bi para kazanabiliyorsunuz. 10 $ ulaştığınızda hesabınıza parayı çekebilirsiniz.

Referanslı Kayıt olmak için Link -> https://www.clixsense.com/?14251953

(Referansımdan üye olduktan sonra e-mailinize aktivasyon e-maili geliyor onu onaylamayı unutmayın. Takıldığınız konu olursa site içersindeki chat üzerinden bana soru sorabilirsiniz. Gerçekten para kazanmak istiyorsanız doğru yerdesiniz bu site kadar yüksek paralar veren günlük bi yer yok.)

Refsiz : www.clixsense.com

1550843004638.png

Günlük Gelen Anketleri Tarihlerine Bakıp Aşağıda Görebilirsiniz
XM83bk.jpg

(Ödeme Kanıtı)

Ödeme Almak İçin Skrill Hesabı Açabilirsiniz. Skrill hesabınıza giriş yaparak paranızı banka hesabınıza aktarabilir ve harcamaya başlayabilirsiniz.

1550904847515.png

Son düzenleme:

halitaga

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Üye oldum refli. biraz inceleyeyim nasılmış.

+ hocam oyunlar para kazandırıyor mu

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Clixsense anketlerinin akıllı anket olduğunu unutmayın. Örneğin bir ankette sigara içiyor musunuz sorusuna evet cevabı verdiyseniz diğer ankette içmiyorumu seçerseniz anket iptal oluyor. %100 doğru cevaplar vermelisiniz.
Brn bir süre denedim ama pek başarılı olamadım. Clixsense Türkçe forumlarını takip etmeyi unutmayın.

serrrcanx

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Üye oldum refli. biraz inceleyeyim nasılmış.

+ hocam oyunlar para kazandırıyor mu

oyunlar para kazandırmıyor öylesine oynanmak için yapılmış anketlerde sadece iyi para var destek lazım olur chatten yazabilirsiniz

---- Önceki mesajınıza ilave bir mesaj daha yazdınız ----

Clixsense anketlerinin akıllı anket olduğunu unutmayın. Örneğin bir ankette sigara içiyor musunuz sorusuna evet cevabı verdiyseniz diğer ankette içmiyorumu seçerseniz anket iptal oluyor. %100 doğru cevaplar vermelisiniz.
Brn bir süre denedim ama pek başarılı olamadım. Clixsense Türkçe forumlarını takip etmeyi unutmayın.

çok doğru hocam tamamen doğru cevaplar vermeniz lazim o yüzden sallayarak doldurmayın :D

Son düzenleme:

halitaga

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Hocam bugün 0.75 - 0.65 dolar 2 anket tamamladım.
Ve bir kaç kez "Önemsiz Testi" ile "15-16 adet reklam" izledim.
Kazanç hala 0 gösteriyor. 0.001 bile olmadı.

serrrcanx

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam bugün 0.75 - 0.65 dolar 2 anket tamamladım.
Ve bir kaç kez "Önemsiz Testi" ile "15-16 adet reklam" izledim.
Kazanç hala 0 gösteriyor. 0.001 bile olmadı.

Yaptığınız bi yanlış vardır tam olarak tamamlayamamışsınızdır veya belli biyerden sonra atmış olabilir bazen gerçek anket başlamadan kısa bi anket yapiyor onu tamamladıktan sonra uygun degilseniz sizi atiyor o aşamayı geçerseniz gerçek anket başlıyor. Bazende kredi ödüllendirilmesi uzun sürebiliyor hemen hesaba geçmiyor. "Surveys" bölümünde yani anketler bölümünün altında bulunan " History & Support " tıklayın yaptığınız anketin yanında Completed yazması lazım. Orda Screened Out,Started,Unavailable ,Quota Full yazıyorsa olmamıştır sizin orda ne yazıyor ?

halitaga

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Unavailable yazıyor 2sinde de ama ilk aşamayı geçtim. Anket 15-20 dakika sürdü.

serrrcanx

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
o zaman bişeyi yanlış yapmışsınız normalde herşey düzgün gittiyse yeşil bi yazı gelir ekrana Completed yazar ve 5-10 dk sonra bakiyeye geçer. veya atıyorum içki kullananlar için bi anket yapılıyodur size sormuştur kullanıyormusunuz hayır demişsinizdir o yüzden sorular içkiyle ilgili olcağından sizi elemiştir. birde ne iş yapiyorsunuz gibi sorulara hiç biri olarak genelde seçin ve anketler bitince tarayıcı geçmişinizi temizleyin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5