İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CloneTube wp [Youtube clone] Harika video scripti (10$ indirim iyinet'e ozel)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Kendi gorusum: Siteye giren cikmayacak.
ilk basladigimda bu kadar benzeyecegini dusunmemistim, ama gercekten Cok guzel oldu.. Siteye girenler kendilerini youtube de gibi hissettigi icin cikmak da istemeyecek :)

Tema ismi: CloneTube Wordpress Youtube.com clone temasi

* video sayfasinda benzer videolar
* videolar sayfasinda rastgele videolar
* goze hos gelen yorum listeleme
* yorum yazarken tag(html) sistemi kullanma
* Oylama(puanlama) sistemi
* Gosterim sistemi (ne kadar izlenim almis)
* Butun reklam alanlari widget ile degistirilebilir
* Full Css kodlama
* Full seo ve optimize eklentileri
* Ve dahasi...

Yukarida verdigim demoda sadece youtube videolari yer almaktadir, bu sebeple Turkiyedeki bazi arkadaslarda videolar gorunmeyecektir (proxy kullananlar haric).

Almak isteyen kisiye sadece tema degil komple script verilecektir (db de beraberinde). icerisindeki 300 video ile beraber. Cunku bazi sistem dosyalarinda da guncelleme ve optimize yaptim arkadaslar.

Suanki sistem 12 bot entegreli ve bu bot fiyata dahil degildir. Bot'u da beraberinde isteyen arkadaslar extra 25 $ odemek zorundalar. Ayrica bu Bot garantilidir.
Botlar:

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
fiyat 100$ olarak yukselmistir arkadaslar.. saygilar.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
tesekkurler usta, hala gelistiriyorum :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
* 7 fakli renkde siteyi ziyaretcilerinize kullandirma ozelligi.
* sitenize girenler istedigi rengi secerek siteyi kullanabilirler buna gore.
* yeni bir eklenti ile videolari begenenlerin sayisini videonun ustunde gosterebiliyoruz.
* Yeni duzenlemeler ile kod yapisi optimize edilmistir ( dahada yapilacaktir).
* Her renge ayri bir logo ayarlayabiliyorsunuz.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Eklenen ve duzeltilen ozellikler:
Video ve galeri onu reklam. CAPS - DEMO
Ozel player, 20 ye yakin. CAPS - DEMO
Resim galeri sistemi. CAPS - DEMO - GALERI
Yeni Giris bolumu (Ajax) Harika. CAPS - DEMO
Ana sayfaya galeri blogu, yeni resimler. DEMO
Ana sayfadaki sosyal iconlar duzenlendi daha guzeli eklendi. CAPS
Degistirilen Her renge Farkli bir Logo atayabilme.
Arama yapilip sonuc cikmadiginda bozuk olan tasarim duzenlendi. DEMO
Sistem dosyalari WP son surume guncellenmistir.
Gerekli Optimasyon yapilmistir.
Gerekli eklentiler guncellenmistir.

T

trgy

Misafir
Biraz abartmıyor musun? 125$ az bir para değil. Tamam tema yapmış olabilirsin ama tema yapmak o kadar da zor birşey değil ve de 125$ br wordpress temasına vermez kimse. :) Kırıcı olmuş olabilir ama her güncelleme yaptığında fiyat artırmana gerek yok. Vbulletin rekora koşardı o zaman. :)

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Biraz abartmıyor musun? 125$ az bir para değil. Tamam tema yapmış olabilirsin ama tema yapmak o kadar da zor birşey değil ve de 125$ br wordpress temasına vermez kimse. :) Kırıcı olmuş olabilir ama her güncelleme yaptığında fiyat artırmana gerek yok. Vbulletin rekora koşardı o zaman. :)

:):) pardon ama istedigim fiyattan satarim isteyen alir, istemeyen almaz. sence bu yorumun sacma olmadimi biraz ? Satilmasi icin kaygim olsaydi fiyat yukseltmez, aksine dusururdum. Almak istiyorsan yapariz bir indirim tabi :)

6 kisi aldi bu temayi, 2 kisi haftaya siparis verdi. 2 kisi daha alinca satisi durduracam ve guncellemelerle devam edecem. Sen sadece temaya bakarsan aldanirsin bence :) varsa bundan daha iyi ve daha ucuz bir tema demosunu gosterde bakayim :)

T

trgy

Misafir
:):) pardon ama istedigim fiyattan satarim isteyen alir, istemeyen almaz. sence bu yorumun sacma olmadimi biraz ? Satilmasi icin kaygim olsaydi fiyat yukseltmez, aksine dusururdum. Almak istiyorsan yapariz bir indirim tabi :)

6 kisi aldi bu temayi, 2 kisi haftaya siparis verdi. 2 kisi daha alinca satisi durduracam ve guncellemelerle devam edecem. Sen sadece temaya bakarsan aldanirsin bence :) varsa bundan daha iyi ve daha ucuz bir tema demosunu gosterde bakayim :)

Tek birşey diyeyim sana.
Güven iyidir ama fazlası zarardır. :) Hadi kolay gelsin.

kuaza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Tek birşey diyeyim sana.
Güven iyidir ama fazlası zarardır. :) Hadi kolay gelsin.
neyin guveni hocam ? burada sanirim yanlis anlasildim. Ben yaptigim seyin degerini 100$ dan fazla goruyorum ve ona gore fiyat veriyorum. Burada kimse cikip diyemez fazla verdin, kimse almaz. emeklerimin karsiligini alamayacaksam neden yapatimda satisa cikartayim ? bunu yaparken kac gece ugrastim, uykusuz kaldim, bunaldim bilmiyorsun tabi. Lutfen isin birazda gorunmeyen tarafini dusunun. Kusura bakma ama 5 para etmez yabanci temalarina 60$ verdiklerinde bisey demiyorsunuz da bunami diyeceksiniz ? Neyse tartisma ortami olmasin. gereksiz bir konu bence :) sanirim bu temayi ve optimize ettigim dosyalari alan kisiler ne aldiklarini cok iyi biliyorlar :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5