İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cloud Hakkında

CETINKAYA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım,konu doğru yerdedir umarım:).

Sormak istediğim sorular:

-Aramızda cloud hosting hizmeti alan var mı? Özelllikle sadecehosting`de.
-Cloud`u tercih etmenizdeki en büyük etken nedir?
-Sadecehosting`ten cloud server almam durumunda yönetimi nasıldır?Bunu sormamdaki amaç diğer sunucular gibi mi? Yani tüm sorumluluğun sunucu sahibine bırakıldığı bir sistem mi?
-Uptime konusunda yorumlarınızı almak isterim cloudla normal hosting arasındaki uptime farkını birde sizin ağzınızdan dinlersem çok iyi olur.

Şimdi neden cloud almayı düşünüyorum,Ne yapacağım konusuna;

-Premium tema alıp wordpress site açaçağım.
-Kesintinin minimum olmasını istiyorum.Ama bu öyle sözde değil ciddi ciddi minimum istiyorum.(Saldırı hariç,saldırı olduğunda dağ olsa dayanmaz )
-Yok harddisk yandı yok ram yandı yok yan yattı yok çamura battı vs. bahane duymak istemiyorum arkadaş.Bu harddiskler ramler ne kadar çok yanmaya meyilli şeylermiş :D Boyuna hdd,ram yanıyor :D
-Adam akıllı 1 tane proje yürüteceğim onun içinde ucuza yapışmaya 5-10 tl lik hostinglerle projemi hiç etmeye niyetim yok.
-Sunucu yönetimi konusunda çok tecrübem yok bu yüzden cloud`un sistemini merak ediyorum.
-İlk ucuz hostinglerle başlayıp site hitlenince yükseğe taşıma fikri hiç aklıma yatmıyor mümkünse adam akıllı bir şirkette projeye başlayıp sürekli aynı şirkette devam etmek istiyorum.
-Şirketle ay sonundaki temasım mümkünse ödemeden ibaret olmalı.

Şimdi çok şey istiyorum gibi duruyor insan içinde ohada diyor :D Fakat bu istediklerimi cloud karşılar gibi duruyor, ya sizce?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5