İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

.co alan adı en ucuz 40 TL dostuz.com da

Raspery

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site adresi dostuz.com logo dostuz.biz ne kadar güvenilebilir :)?

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Kendinizi geliştirmeniz adına söylüyorum ;

O sitedeki tasarımı gördükten sonra üzerine para verseniz anca domain kaydı yaparım firmanızdan.Ayrıca içerisinde fıkra vs. barındıran başka bi domaintescil firması gördünüz mü ?

bestcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
site portal oldugundan bu normaldir. ve site henüz geliştirme aşamasındadır. tasarım kısa süre içerisinde güncellenecektir.

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
maviden, sarı tonlarına (logonun hemen altında), oradan da kırmızı tonlarına akıp giden bir renk düzeni ile videolardan, reklam alanlarına dahi herbirşeyi bünyesinde toplamış..

ve ilk defa portal tadında hosting ve alan adı hizmeti görüyorum, nasıl normal oluyor bu. bunun bir başka örneği eğer varsa bu benim cahilliğimdir kabul ederim.

amacım sizi kırıcı bir şekilde eleştirmek değil ancak ben sizin karşınıza bu siteyi ref. göstererek alan adınızı buradan kayıt edin deseydim, senin tepkin nasıl olurdu ?
[farz edelim ki bu site benim.]

bestcam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mynet var proservis olarak video makale v.b. içerikler benziyor mutlaka çok vardır ama tükrçe olarak başka ne var bilmiyorum. olmasıda gerekmiyor. herşeyin ilki vardır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5