İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coca-Cola'dan Cam Şişe 1 Litre Hediye

janjanlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Coca-Cola, 125. yılı onuruna efsanevi depozitosuz 1 litrelik cam şişesini yeniden tüketicilerle buluşturuyor. İlk kez 1966’da piyasaya çıkan ve Coca-Cola’nın Türkiye’deki en eski ambalajlarından biri olan 1 litrelik cam şişe, 1987 yılından beri üretilmiyordu. Sınırlı sayıda üretilen depozitosuz 1 litrelik cam şişe Şubat ayından itibaren Migros’larda satışa sunuldu.
Coca-Cola’nın ilk ev tüketim paketi olarak bilinen 1 litrelik cam şişe, koleksiyonerler tarafından da büyük bir ilgi ile karşılanıyor.

Migroskop'taki 80'li yıllara ait soruları doğru yanıtlayan her ellinci kişiye Coca-Cola, üzerlerinde isimleri yazılı şık bir kutuda özel cam şişe cola hediye ediyor.

http://www.migroskop.com.tr/migroskop05/coca_cola.html

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ben küçükken Coca-Cola'nın tadı bir başkaydı. İçtiğin zaman burnundan gelirdi. Birde mahalledeki şişeleri toplar bakkal amcaya götürür kolasını alırdık. Nostaljiye döndüm bir an hey gidi günler hey :)

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben küçükken Coca-Cola'nın tadı bir başkaydı. İçtiğin zaman burnundan gelirdi. Birde mahalledeki şişeleri toplar bakkal amcaya götürür kolasını alırdık. Nostaljiye döndüm bir an hey gidi günler hey :)

Burnundan gelme olayına katılıyorum aklıma bir mazi geldi hemen okuyunca =)

The GoDFather

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:) amma günlerdi ya yorucu bir maçın ardından koşa koşa bakkal amcanın önüne bıraktğımız o 5 kuruşları unutmak mümkün değil :) kola için neler yapıyormuşuz ya :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi