İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çocuklar Seocu Olmuş Wp Uzmanı Olmuş

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Kendi acizliğinizi millete çamur atıp gidermeyin, önce yaptığınız hatayı kabul edin sonrasında var ise başkalarına saldırın. Siz hatanızı size kibarca söyleyen insanlara karşı saldırgan tutumunuzla zaten kişiliğinizi ortaya koyuyorsunuz.

KIVANCEFE

0
Yasakli Uye
Reaction score
39
Bakın Saldırgan Olan Den Değilim O Kadar Basit Konuşuyorsunuzki Benim Yazılarımdan Bahsediyorsunuz Üstüne Kalmıyor Üçkağıtcı Diyorsunuz Ben Size O Şekil Hitap Ediyormuyum ? Yani Şurda İnsanlara Uyaralım Dedik Zaten Filmi Koparttınız Çok Sağ olun Teşekkür Ederim Her İnsanın Postuna Böyle Cevap veriyorsunuz Sanırım

0nur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ortada emek yok birşey yok arkadaşlar 10 dk'da iki üç siteye sayfayı eklemek mi 60tl tutcak yada adam emeğini çalmış olcak? tamam çocuk birşey bilmesede, hiç bir faydası olmasada kendi çapında uğraşır saatlerini verir böyle böyle yaptım der bir emek vardır o zaman dersiniz adama başından belliydi niye boşuna zamanını çaldın o adamında diye.. burada öyle bir durum yokki

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Benim bu posttan anladığım bir iki şey var.
1. Google kelimesini (gugle) diye okuyan insanlar var.
2. Noktalama işaretleri kullanmayan birini okurken gözüm çok yoruluyor, ne dediği de anlaşılmıyor.
3. Postta servis vereceğini söyleyen kişi zaten gayet güzel özetlemiş ne seviyede neler sunacağını. Kendi hayal dünyasında yaşadığı belirli. Postu açan kişinin davranışı ise tamamen boş, mantıksız. Aydınlanma geçirdiğini düşünüp başkası ile dalga geçmeden önce, biraz kendi davranışlarına bakmalı.
4. Emek lafı ben de artık tiksinçlik uyandırmaya başladı.

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Emekten Kastınız Nedir Çalıntı Bir Temayı Ekleyip 1 Topliste 1 Googleye Kaydetmekmidir Emek ?

Bu Arada Konuyu geyiğe Döktük Baya Bir Sarmaladı Canı Sıkılan Ortamı Germek İsteyen Baya İnsan Varmış Belli Amaçlara Sahip Olamayan Sanırım

Benim anlamadığım bu yazı oldu. Bu kadar basit ise emek yoksa neden kendin yapmadın ve zaten size yapacağı işlemleri anlatmış işine gelmiyorsa yaptırma . Yaptırdıysan da parasını öde. Bence onun yaptığı değil sizin yaptınız sahtekarlıktır. Benim görüşüm bu saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5