İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

CodeCenter Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
T

themaniac

Misafir
gecmis olsun kardesim. yazik 40 lira icin cehennem. AHIRETINI UCUZA SATAN INSANLAR ISTE

Nightwall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
halbuki dürüstce yüksek miktarlar kazanabileceği o kadar çok yol varki. yazık.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Başlık düzenlendi. Emin olmadan biri hakkında " Dolandırıcı " ibaresi kullanmak başınızı ağrııtabilir.
Ayrıca kişi konuya çağırılmıştır.

C

CodeCenter

Misafir
R10da dolandırıcı olan Banlanır
R10 Satış yaptığım konu : Facebook Arkadaş Yapma Programı - Sayfa 52 - Google Fan Webmaster Forum

Profil: Google Fan Webmaster Forum

Diğer programı sattıklarım Ticaretlerim : BesteCenter

Eğer dolandırıcı veya virus yolladıysam hala neden banlanmadım ?

Ayrıca Bana dolandırıcı demeyin eğer size virüs attıysam neyinizi çaldım söylesenize böyle iftira atıyorsunuz Adminler gerekeni yapsınlar adama virüs attıysam birşeylerini çalmış olmam lazım ona bir zarar vermedim hakaretten 1 hafta ceza istiyorum onun için..

Ayrıca Programı kullanamıyorsan o benim sorunum değil ben detaylı videoyu anlatımı yaptım sana senin seviyene göre bir program değil sen elle kas...

Adminler Cehennem kim bilmiyorum ama r10da olumlu yorumlar atmak için okadar profile kimse sahip olamaz zaten 1 üyeliği zorla aldım oda modların sayesinde böyle işin içinde olmayanları tutmayın iyinette..

Bukadar kişi şikayet etmiyor sen ediyorsun sorunun var galiba ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5