İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cogu HYIP Ödemeleri Durdurdu

G

Geveze.at

Misafir
,
StormPay HYIP sitelerin hesaplarini dondurdu. Bunlarin arasinda Stormgold ve White-Funds bulunuyor.
Bunlar benim bildiklerim.
Sanirim diger hesaplarada el atarlar.

C

C0mplicat3d

Misafir
Böyle birşey mümkün olamaz cünkü genelde hesaplarda yüksek miktarda para olur. Stormpay hesabı kapatarak içerdeki paraların üzerinemi yatsın?

Tabiki claim sonucu frozenlenmiş olabilir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
durumu bende merak ediyorum araştırabilicek veya konuda ciddi anlamda bilgili olan varmı kesin konuşabilicek?

A

amaan

Misafir
İngilizcesi iyi olan arkadaşlar yabancı forumlara hücum etse iş çözülecek ama paylaşım eksikliği var maalesef :(

C

C0mplicat3d

Misafir
Bunun bilgiyle bir alakası yok!
Eger ödeme yapan insanlardan 5-6 kişi bile ödedigi para için itiraz ederse para askıya alınır. Bu NetIBA sertifikasına sahip olanlar için degil. Stormpay hesabı kapatmamıştır. Sadece askıya almıştır!

G

Geveze.at

Misafir
Sanirim eksik ifade ettim. Bahsettiklerim NETIBA sertifikasi olmayanlar icin. Büyük ihtimalle ilk defa white-funds a olmus.
Hesaba aninda para gecmedigi icin. Arkadasida corap sökügü gibi gelmis.

C

C0mplicat3d

Misafir
hem moneymakers forumda bir sürü hyip acılışı duyuruluyor oraya baksanız aslında bir cok hyipin kapandıgı anda bir cogununda acıldıgını görebilirsiniz. (Bir cok hyipin admini ile birlikte acıyorlar başlıgı)

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
netiba sertifikası olup olmamsı herhangibi acc. unt suspend olup olmamasını garntilemez.
yani netibasrtifikasına sahip bir hesabın askıya alınması da pekala olasıdır.
bu olay ilk kez o iki hyip in basına gelmemistir.
ne ilk ne de son olacaktır.

L

LibRa

Misafir
ee ben netiba da aldim herşeyi okeyledim ama bana ne gelen var ne giden okeyletemedim offff off:) 2. ay bitmek uzere hala netiba zarf yok

fizban

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çoğu hyip değil. bi kaç kişi parasını alamazsa claim atıyor stormpaye, stormpay de gerçek anlamda paranın üzerine konmak için donduruyor. lakin stormgold hala ödüyo diye aklımda kalmış..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5