İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çoğul hitinin 150.000 olduğunu idda eden sitenin gerçek hiti..

B

besturk.net

Misafir
arkadaşlar..
www.realist.gen.tr günlük çoğul hitinin 150.000 olduğunu idda ediyor.
Ancak gerçek çoğul hiti 6.000 civarındadır.
150.000 diye reklam verdik gösterim sayısı 4.000 civarı günde..
Neden böyle yalan atıyorlar anlamıyorum...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
belkide 150.000 diye iddia edilen çoğul hit değilde, sayfa gösterimidir?
çelişkide burada zaten, 150.000 çoğul hiti olan yer size ne gibi vaadlerde bulundu?
ayrıca çoğul hite göre reklam vermek nasıl bir akla hizmettirki.
tekili 10 olupta sayfa gösterimi 150.000 olması için aynı anda sayfayı 1000 kere çalıştırıp 150 kere refresh etmek yeterli herhalde..
hayır tekile göre ben reklam verdim diyorsanız, ve tekil ziyaretçiden memnun iseniz çoğul ne kadar alaka eder sizi oda ayrı mesele..
umarım sorunuz çözülür..

B

besturk.net

Misafir
tekildende memnun değilim sayfalarında yazdıklarına göre tekilleri 40.000 :)
peki gösterim neden 3000-4000 arası ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Reailist'in google'den iyi hit aldıgını biliyorum. Ama 40.000 olmasının simdilik imkansız oldugunuda biliyorum..

B

besturk.net

Misafir
ya bende reklam verdim bi işe yaramadı geri istedim paramı bakalım ne dicekler

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Google'de dolasirken realist cok fazla karsima cıkıyor. O Yuzden iyi hit aldıgını dusunuyorum.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Banada direk söylenen.

30 bin tekil hit günde.Ancak click 20 (yirmi)..Biraz garip tabi

W

W3BMASTER

Misafir
bi sıfır az hit gelmis yaa sana sıfır etkisiz eleman...ehehe

S

sevdik

Misafir
:) BURASI TÜRKİYE BURDA BÖYLE :)

Hani şu JVC reklamı vardıya vestelin taksitten nefret ediyoruz ama yapıyoruz burası türkiye :) adamlarda türk sonuçta kan çekiyor sallıyorlar besturk kardeşim sende madem paran var burda yazip fikir alsaydın parayı vermeden once parayı kaptırdıktan sonra değil :( bak zirve100 var 50milyon hem fiyatı da makul google ye ver istersen yada bana ver yani teklif ediyorum günde google ye bir tik ile 350tekil atıyorum günde sana 400-500tekil gonderme garantisi gelmezse gelene kadar reklam ucretsiz veya burda bircok web sahibi var burdaki weblere reklam versen daha karlı çıkarsın bence neyse geçmiş olsun

H

hitmp3tr_com

Misafir
arkadaşım ben realistten çok memnunum en çok hit yollayan toplist realist şu anda bu yalan değil.

günde 700 kişi geliyo bana. neredeyse googleye kafa tutuyo :)

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
zirve100.com a verilen reklamlar hiç etkili degil.Sakın vermeyin.Zirve100 eskisi gibi degil.
Realiste gelince adamlar google araması koymuşlar siteye.en çok aranan kelimeleri yine googledaki arama sonuçlarını ekrana basarak sayfa sayılarını çogalmışlar.160bin sayfalarını indexlemiş google.Dogal olarakta çok aramalarda çıkıyorlar.
http://www.google.com/search?hl=tr&c2coff=1&q=site:www.realist.gen.tr&lr=

bunu bende yapabilirmiyim diyen arkadaşlar için.scripti şu
http://www.danieleleone.com/

scriptin 26.satırında google api key girmeniz gerek yoksa script çalışmaz.iligilenen varsa yazarım onuda nasıl alıyoruz diye :p

H

hostcu

Misafir
zirve100.com sonra hemenbul.com bunlarda uzak durun zirve100.com da ayda anca 400 click yapabildim:)

B

besturk.net

Misafir
YOKTUR abi walla senin bilmediğin şey yoktur..
google api key'i verebilirsen sevinirim...

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist şu anda iyinetin kullandıgı google sistemini iyinetten önce kullanmaya başlamıştı ve adamlar bi yerde haklı olabilirler bence ama nedense adamların ne webservise nede iyinet gibi büyük toplistlere üyeliği yok iyinet kadar googledan hit aldıklarına inanıyorum ben

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
söylemeyi unutmuşum,
inputEncoding ve outputEncoding degerlerini

'ie' => 'iso-8859-9',
'oe' => 'iso-8859-9'

olarak degiştirmeniz gerek scriptin yoksa türkçe karekterlerde arama yaparken sorun çıkar scripte :p

E

erotika

Misafir
yoktur arkadşaım, peki google nasıl görüyor o sayfalartı ? biz
http://siteniz.com/PHPgoogleSearch.php?q=saks sekline link vermezsek nası görecek google ??

Sitemizden link mi vereceğiz http://siteniz.com/PHPgoogleSearch.php?q=saks şeklinde ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5