İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çoğul hitinin 150.000 olduğunu idda eden sitenin gerçek hiti..

H

hitmp3tr_com

Misafir
bence arama sonucu çıkmadıktan sonra beş para etmez önce realist iyinet gibi bir sürü site olacakki sonuç çıksın. dimi?

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum burada amaç ilk sayfada çıkmak degil
sayfa sayısının çoklugu= prestij google için

20 sayfalık bir site ile 100bin sayfalık site bir olmaz.
3.sayfada bile çıksan,buradan 1 kişi gelse 100bin sayfan indexlense hitin dehşet olur. :rolleyes:

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben arkadaşa örnek olsun diye yazdım yaw orayı.Böyle bir sayfa yapılarak kelimeleri indexlemesi için google örümceğine yem konulabilir demek istemiştim.

C

CaHo

Misafir
hiti

realistin hiti bence 30000 yoktur atıyolar yani webservis.gen.tr ye eklesinler sitelerini + benim webserviste sıram 150 webservisten gunde 100 kişi geliyo ama reailtte sıram 35 gunde 25 kişi ancak geliyo realist o kadar iyi bir site deil PR+3

H

hitmp3tr_com

Misafir
webserviste 150. sırada nasıl gelir 100 kişi ya benim webserviste 15-30 arası değişiyo yerim. ama günde 100 kişi anca geliyo.

realistte ise 5. sıradayım ama günde 700-800 kişi geliyo.

S

sevdik

Misafir
webservis gercekten iyi yolluyor yoktur arkadasim arkadaslara yardimci olmussun ama benim daha iyi bir fikrim var :) arkadaslar diyelim siteniz.com sitenizde asp olsun yada olmasin sorun deil sitenizde 404.shtml kodunu ayarlayin panelden içine ana sayfanizin kodlarini koyun yani hata mesaji yok olacak dusunun adam siteniz.com/ahmetmehmetali dahi yazsa sayfa yok demiyecek sanki ana sayfaya gelmis olacak bunu anladiniz

sonra sitenizde ana sayfanin en altina linkler ekleyin kuculterek tabi :)

mesela siteniz.com/arama/index.php?ads=bedavamelodi seklinde abur subur linkler ekleyin google bunlarin hepsini aliyor suanda googlemde 1500sayfam kayitli bi sayfalar var ben ne zaman yuledim hatirlamiyorum odevim.com dan almistim www.google.com a girin ataturkun ingilizce hayati arat1n ne demek istedigimi anlayan anlar oke ama siz bunu odev sitesi degil kendi icerik olarak yaparsaniz hilemidir nedir bilmem ama ise yariyor :) iyi calismalar

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben anlıyamıyorum realist in 30000 tekil hiti varsa, neden bize www.lovemove.com a verdiği hit ilk 20 de olmasına rağmen vede mp3 içerikli olmasına rağmen 30 hiti geçmiyor. realist in google de sıkça çıkması doğru ona katılıyorum ama bu bize sağladığı hitlerle kendi hitleri arasında çelişki var gibi...

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında adamlar yalan söylemiyor.
ana sayfasına kimse gitmiyor herkez googledan geliyor ve aramaların sonucu olan sayfaya giriyor işine yarar bir link varsa tıklayıp geçiyor.
Üye sitelerde ana sayfada oldugundan onlara hit gitmiyor :p

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
realist de ilk 15 deyım devamlı gunluk 90 - 120 arası gelıyor, webservisde ilk 20 arasındayım 300 civarı gelıyor iyi.net den gunde 50 - 60 civarı gelıyor...
reaslit bence gayet iyi yolluyor ancak benım gozumde hiç biri webservis gibi yollamaz bide şu varkı ıyı net bana çok yolamasa bıle vazgecılmezımde çunku en ıyı tracker hizmetı ıyı.net de :)

H

hitmp3tr_com

Misafir
inanmayanlar inanmasın şu anda realistten çıkış şöyle

Başvuru Tarih : 21 / 07 / 2004
Giriş Bugün : 5 / Toplam : 1413
Çıkış Bugün : 591 / Toplam : 29077

varın siz düşünün saat 23:00

ve bu doğru bence çünkü webserviste gelenlere bakınca realist çok fazla görünüyo

kısacası ben realistten memnunum. herkese tavsiye ediyorum.

iyi günler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5