İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coin Generation ile günde 100$ Kazan (Ödeme Kanıtlı)

hakandinc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Coingeneration nedir?

Coin generation bir bilgisayar programıdır bu program bilgisayarınızda açık kaldığı sürece para kazanırsınız. Tek program çalıştırarak ayda 30 dolar kazanabilirsiniz.Program sizi rahatsız etmeden çalışıyor ve bilgisayarınızı yormuyor.

Coin generation sistemi ile 100$ adet istemci satın alarak tek bilgisayardan günde 100 dolara kadar kazanç sağlayabilirsiniz. buda size ekstradan ayda 3000$ Dolar kadar bir ekstra gelir getirecektir. (Bu ek gelirin ötesinde bence) Bilgisayar başından ve internetten para kazanmak isteyen kullanıcılar için çok uygun bir sistem. Ayrıca kendinize kazandıracağınız referanslar sayesinde kazancınızı dahada katlayabilirsiniz.

1 Threads ( işlem ) size ücretsiz olarak veriliyor. Diğerlerini siz satın alıyorsunuz ve bunun bedeli 50 dolar ancak bu 50 doları 2inci ayda 60 dolar olarak geri alıyor ve kısa vadede kara geçiyorsunuz. Ödemeler payza, egopay, paxum ve perfect money ve banka havalesi ile yapılabiliyor.

Minimum ödeme:
- Perfect Money : $0.10 (Perfect Money komisyon : $0.00)
- Payza : $1.00 (Payza komisyon : $0.00)
- Paxum : $2.00 ( Paxum komisyon : $1.00)
- Egopay : $1.00 ( Egopay komisyon : $0.00)
- Banka havalesi : $500(Komisyon 50$)

refli => —> Coingeneration kullanmaya başlayın <—
refsiz => —> Coingeneration kullanmaya başlayın <—
Coin Generation kazanç tablosu ( $1250 Dolar yatırım ile $9125 dolar kazanabilirsiniz! )

table2.png

Ödeme yapılan kişiler:
ujfw7.png

Sen ödeme aldın mı dersen? Deneme amaçlı 1$ istettim gönderdiler.. İşte bana ödenen para:

ujg1s.png

Şu anda 50$a 1 thread aldım ben. 2 thread seviye ile getirdiği kazanç:

ujgcg.png

Şu an aklıma gelenler bu kadar. Sormak istediğiniz sorular varsa konu başlığı altında alabilirim. Ref üyelikle teşekkür edebilirsiniz. Kayıt aşamasında yardımcı olurum :)

refli => —> Coingeneration kullanmaya başlayın <—
refsiz => —> Coingeneration kullanmaya başlayın <—

Not: Site dili ingilizcedir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi