İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coin Madencilik ile sizde çok kazanın...

c00lvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Bı yeni sistem aktiflik süresi çok kısa olmakla beraber daha yeni yeni piyasaya girmektedir. Aslında bir IPUS ve DigitalGeneration gibi denilebilir.

Sitemi kısaca ben özetlemek isterim sistem yine bilgisayara kurulan bir program ile çalıştığı sürece size bilgisayar özellikerine göre MH/s ve Kh/s özelliklerini belirleyip olması gereken MHS değerine göre kazım hızınıza göre gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Dilerseniz bu özelliklere ben bulaşmam para yatırır programda çalıştırmam kazanırım dersenız onada olanak tanımaktadır. Buda güzel bir özellik olmakla birlikte hem çalışarak hemde yatırım yaparak kazancınızı katlayabilir ve daha çok kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Kazanç tablosu şu şekildedir.
X2A15R.png

Tablonun türkçeleştirilmiş hali.
WWlMM4.png

Kayıt olma penceresi
zQXkb6.png

Ödema Kanıtları

05.09.2014
1jQB0j.png

06.09.2014
PvX6PQ.png

07.09.2014
nYzY9V.png

08.09.2014
NYaWok.png

09.09.2014
Z2rbd3.png

10.09.2014
G1nvV2.png

11.09.2014
Y5Pvn2.png

12.09.2014
Vy2ydv.png

Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayacaksınız.

Kayıt Linki : http://cointellect.ee/?code=d7797c6d
Kayıt sayfasında kullanılacak kod : d7797c6d

Bana sormak istediklerini ister özel mesaj yoluyla isterseniz skype adresim üzerinden hiç çekinmeden sorabilirsiniz.

Bol kazançlar dilerim
İyi Çalışmalar.

ALINTIDIR.

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program 24 saat çalışırsa, günlük ne kadar kazandırır canlı olarak? net soruyorum.

c00lvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
program 24 saat çalışırsa, günlük ne kadar kazandırır canlı olarak? net soruyorum.

Bunun hakkkında net birşey söylemem mümkün değil çünkü bilgisayarın performansına, gücüne göre değişiyor. Ancak programı çalıştırırsanız bir süre geçtikten sonra size kazandıracağı günlük miktarı orada yazıyor.

necmettin44

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben şimdi başlattım programı ama çok kasıyor bu bilgisayarda böyle kasıyorsa başka bilgisayarları düşünemiyorum.anlamadığım bişey var bu program napıyor bilgisayarda acaba.bide ne gibi zararı olacak acaba?

c00lvin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ben şimdi başlattım programı ama çok kasıyor bu bilgisayarda böyle kasıyorsa başka bilgisayarları düşünemiyorum.anlamadığım bişey var bu program napıyor bilgisayarda acaba.bide ne gibi zararı olacak acaba?

Bilgisayarın gücünü kullanarak DogeCoin, Bitcoin gibi sanal paraların bloklarını kırıyor. Ve bu sayede para,bitcoin kasıyor. Sanada bundan pay veriyor hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5