İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Coin Madencilik ile sizde kazanın...

yllcn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba,

Öncelikle herkese bol kazançlar dilemek istiyorum sistemi yeni keşvetmiş ve kullanmaya başlamış bulunmaktayım. Sistem aktiflik süresi çok kısa olmakla beraber daha yeni yeni piyasaya girmektedir. Aslında bir IPUS ve DigitalGeneration gibi denilebilir.

Sitemi kısaca ben özetlemek isterim sistem yine bilgisayara kurulan bir program ile çalıştığı sürece size bilgisayar özellikerine göre MH/s ve Kh/s özelliklerini belirleyip olması gereken MHS değerine göre kazım hızınıza göre gelir elde etmenizi sağlamaktadır.

Dilerseniz bu özelliklere ben bulaşmam para yatırır programda çalıştırmam kazanırım dersenız onada olanak tanımaktadır. Buda güzel bir özellik olmakla birlikte hem çalışarak hemde yatırım yaparak kazancınızı katlayabilir ve daha çok kazanmanızı sağlayabilirsiniz.

Kazanç tablosu şu şekildedir.
X2A15R.png

Kayıt olma penceresi
zQXkb6.png

Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayaçaksınız.

Kayıt linki : http://cointellect.ee/?code=8e3a4e07

Kayıt sayfasında kullanılacak kod : 8e3a4e07

Bana sormak istediklerini ister özel mesaj yoluyla isterseniz skype adresim üzerinden hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Ben denemelere başladım ve ilk ödememi aldığım gibi size buradan gerekli kanıtlarıda ekleyeceğim ben yatırımda yaptım bilgisayarım haricinde sistem yenidir ve ilk olankar her zaman kazanır bilginize umarım sizin içinde istediğiniz gibi bir kazanç kapısı olacaktır.

Bol kazançlar dilerim
İyi Çalışmalar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5