İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Cointellect ile sizde çok kazanın

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba arkadaslar,

Bu aralar ozellikle populer olmaya baslayan bir sistemden bahsetmek istiyorum, Cointellect. Adamlarin mantigi cok basit, bize nakit para verin, onunda islemci gucumuze, vb. yatirim yapalim, siz de bu yatirimdan geri donusunuzu fazlasiyla alin.

Bircok forumda konu acilmaya baslandi, cunku bu siteye baskasinin linki olmadan uye olamiyorsunuz, illaki birinin altinda baslamaniz gerekiyor. Dogruya dogru, her benim linkimle uye olandan %10 kazaniyorum ben, ama size kazandigim bu %10'un %7'sini size geri veriyorum eger benim linkimden uye olursaniz.

REFli Link: Cointellect

Odeme kanitlari ve daha detayli anlatimlar icin baska arkadaslarin actiklari konulara da bakabilirsiniz:

http://www.r10.net/internetten-para...ile-sizde-cok-kazanin-altcoin-madencilik.html

REFli Link: Cointellect

onurbaba36

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeşim ben bu siteyi hala anlamadım. Ne kadar kurduysam ettiysem hiç para kazandırmadı bana.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:32 --

LIVE BALANCE
0.0024
bu hep bu kadar kaldı bende. Hiç artmadı. 2-3 gün açık bırakmama rağmen.

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
kardeşim ben bu siteyi hala anlamadım. Ne kadar kurduysam ettiysem hiç para kazandırmadı bana.

--IYINET ; Flood Engellendi -->-> Yeni yazilan mesaj 12:32 -->-> Daha önceki mesaj 12:32 --

LIVE BALANCE
0.0024
bu hep bu kadar kaldı bende. Hiç artmadı. 2-3 gün açık bırakmama rağmen.

Hocam, siz sanirim bedava secenegini kullaniyorsunuz. Bedava secenegini cok tavsiye etmem, cunku harcadiginiz elektrigi bile karsilamiyor. Onlar size sitelerinde bilgisayar kiraliyorlar gibi dusunun. Ama onlarin bilgisayarlarinin islemcileri cok yuksek, o yuzden onlar daha kolay para kasabiliyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5