İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok acil istanbulda oturan bir yardımsever arıyorum

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba ,

İstanbulda oturan bir yardımsever arıyorum , vize işlemleri için türkiyede kaldıgın her ay için 500 dolar istiyorlar yabancılar büro amirliğinden toplamda 6 ay vize almak zorundayız o kadar veriyorlar çünkü bundan sebep bende olan 1500 dolar 1500 dolar eksiğim var. ve bu 3 bin doları kesinlikle yabancılar büro amirliği almıyor. sadece türkiyede kalıyorum bakın benım her ay 500 dolar param var rahat yasarım demek gibi birşey bu. 3 bin doları bankaya gidip döviz alım satım belgesi istiyorum diyoruz ve onlara 3 bin dolar veriyoruz onlar ise karşılığında normal kurdan bize 3 bin doların türk parasını veriyorlar . o belgeyi almak için sadece amaç bu. ardından dövizciye gidip tekrar paramızı eski haline çeviriyoruz çok kücük bir açık oluyor bozdurup bütünlettiğimiz için onunda karşılığını fazlasıyla vereceğim. amaç göstermelik eğer bana yardımcı olabilecek birileri varsa çok memnun olurum aksi taktirde 3 ay vize parası cezası ödeyeceğiz ve türkiyeden çıkmak ve 3 ay boyunca giriş yasak olacak. eğer cezayı ödemez isem ömür boyu türkiyeye giriş yasaklanack.

Lütfen yardım edebilecekler , bir insanın halinden anlayan yardımsever kişilere fazlasıyla parasını vereceğim yardım ettiği için amacımız sadece bu beraber gideceğiz hata bende olan parayı bile bana yardım eden kişiye veririm beraber gidelim o parayı bozdursun yeter bay-bayan nişanlı çiftiz. Acil yardıma ihtiyacmız var Allah için yardım edebilecekler istanbulda olması daha iyidir avrupa yakası vadan emniyet yabancılar şube müdürlüğünde işlemlerimizi yapıyoruz çok basit bir olaydır.

kimlik pasaport bile veririz buluştuğumuz zaman zaten beraber gideceğiz biz hiç birşey istemiyoruz karşılığında üzerinede para vereceğiz bize yardım eden kişiler lütfen ulaşsınlar şimdiden minnettarım sizlere iyi akşamlar

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Zannetmiyorum ki bu forumda size bu konuda yardımcı olabilecek birisi çıksın.
Bir döviz bürosuna gidip onlardan yardım istemeniz daha mantıklı.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Döviz bürosu yokki tanıdık keşke olsada yardım edebilse yaa o kadar memnun o kadar memnun oluruz ki minnetkar kalırız

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Döviz bürosu yokki tanıdık keşke olsada yardım edebilse yaa o kadar memnun o kadar memnun oluruz ki minnetkar kalırız

Tanıdık olmasına gerek yok.
Madem belgeyi alınca parayı geri vereceksiniz,o zaman birisine rica etseniz de olur.Buradan size yardım etmesi için birisini bulma ihtimaliniz sokaktan birisini bulma ihtimalinizden daha düşük.

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aslında haklısınız , ancak döviz bürosu bunu kabul edermi adam benim için uğraşır mı bu iş için :S

Asuha

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Yardımsever bir insan vardır elbet çıkar bir yerden Allahtan hayırlısı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5