İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

çok Acil... pagead2.googlesyndication.com !!!!

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adwords ile reklam veriyorsan olabilir, arama değil site hedefli?

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Kesinlkle hayır... reklam falan vermedim sadece 1 ay önceden kuponlar vardı ama o kuponların bağlı olduğu hesapların hepside kapatıldı... birden 3000 kişi falan girdi...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Peki ben reklam vermeden bu google ne yapıyor böyle !!! Anlamak mümkün değil bu google'yi ya. Sonunda bişeyler çıkartmasında...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ve dikkat ettim :) hemen hemen bütün oyun sitelerinde sitenin reklamı çıkıyor !!! Ne iş bu ya sevinmelimiyim üzülmeli mi ?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kupon kullandıysan kuponlarla site hedefli reklam verilmiyordu. bir hayırsever senin sitene adwords mü kullanıyor :)

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reklamı çıkan hangi site? bi de adwords hesaplarından biri kalmıştır heralde...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Bütün adwords hesaplarını kontrol ettim hiç birinde site hedefli reklam bile yok :) Herhalde bir hayır sever reklam verdi !
:) Neyse o kişiden allah razı olsun. . .

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Mesela bakın şuan için Google AdWords 'a giriş yapılmıyor. Google çökertti benim site yahu :) Şaka bir yana birde gazete sitesi keşfettim reklamlar orada da çıkıyor.

Arkadaşalr acaba google'ye mesaj atsam mı sonradan bir sorun çıkmaması için. Ben hiç site hedefli reklam vermedim nasıl olur falan şeklinde...

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Onu biliyorum ama bu farklı. O konu yanlış hatırlamıyorsam google2de aramalar sonucu çıkan reklamlar içindi. Benim dururum daha farklı.

sitelerde çıkıyor reklamlar !

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer öyle bir şey yaparsan bir daha benimle konuşma :D
Şaka bir yana buna benzer bir olay daha oldu forumda çocuk mail atmış saçma sapan bir cevap yazmışlar sonra reklamlar durdurulmuştu yane mail yollama!!

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
sonradan bir sorun çıkartmasın google amca. ben senin reklamını o kadar yayınladım paramı isterim falanm diye :)

O dediğin gibi bir olayı daha önce forumda hiçö görmedim ! Burada mı olmuştu...

K

Kayıtsız Üye

Misafir
1 de adsense de site hedefli reklam var

slm kardes 1 de adsense de site hedefli reklam var sen google ye ilk kayit yaptiktan sonra ekledigin kodlarda sanirim site hedefli reklam sectin konrol et

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5