İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok acil yardımm

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa. arkadaşlar önceikle konu yanlış yerde olabilir kusura bakmayın sorunum şu;

Blogum var blogger.Bloguma bir tema yükledim ve temanın içinde slayt vardı.Slayt aynı zamanda manşetli ve menülü.Slayt 5 sekmeden oluşuyordu.Çok da güzel çalışıyordu.Fakat 1 gün sonra slayt çalışmadı ve yazıları birbirine karıştı.Çok yol denedim ama olmadı ne yapmalıyım:

Buyrun Link:http://oyundestekhaber.blogspot.com/

İyi Günler..

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pek bir sorun göremedim; ama o reklama tıklayınız yazısını gördükten sonra kapattım sekmeyi.:kart:

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek bir sorun göremedim; ama o reklama tıklayınız yazısını gördükten sonra kapattım sekmeyi.:kart:

Öncelikle tşk. kardeşim slayt hemen karşına çıkıyor zaten birbirine karışmış beyond two souls gta v battfield biraz bakarmısın belki bir çözüm bulabilirz ve ayrıca hemen reklama tıklayınızı kaldırıyom kb.:ehule

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet fakat yine olmadı hatta kodları tekrar aldım değiştirdim ama olmadı fazlaca html bilgim var fakat yetmiyormuş demekki :)

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Örnek verdiğiniz tema'da kaynak kodundaki slider kodunu alarak kendi temanızın içerisinde olan ise değiştirerek sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buldum sorunu. HTML'i düzenle yap. ctrl+f yap "<!-- Slide 1 Code Start -->" tırnak içindeki yeri çıkan yere yaz. entera bas.

Ondan iki tane var onun birisini sil. Sorunun düzelir diye düşünüyorum.

Not: Sorun düzelmezse css kodlarını silmiş olma ihtimalin var. Eğer yukarıda verdiğimde olmazsa css kodlarına bir el at :)

xkaranx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaan ve Ekomer kardeşler sorunum çözüldü çok sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5