İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok aciL

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Benım bir site var şuan yayında ve ads için başvurum var o siteye..
Şimdi ben diğer hesabımdakı ads reklam kodlarını bu başvuru yaptıgım siteye koyabilirmiyim acaba negibi sorunlar olur..Ve başvurum reddedilirmi acaba?
Çünki şuan başvuru yaptıgım sitede günde 50 bin gösterim var ve $ gidiyor..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
farklı siteler için ayrı ayrı hesap açmana gerek yok. bir hesabın reklam kodlarını, bütün sitelerinde kullanabilirsin. (bu kısım eğer bilmiyorsan kısmıydı)
eğer google reklam kodları koyulmuş site ile adsense'e başvurursan, başvurun reddedilir. başvurun ise ortalama ~4 gün içinde değerlendirilir. (burası da gereksiz bilgi kısmı)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Sitende adsense gösteriliyor olması reddedileceğin anlamına gelmez.
Ben başvurduğumda sponsorumun reklamları gösteriliyordu ve kabul edildim.
1 yıl önceydi ama şu anda nedir bilinmez.

eflatun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Farklı siteler için ayrı ayrı hesap açmama gerek olmadıgını bende biliyorum ancak bu güvenlik için yaptıgım bişi, henüz başvuru yaptıgım siteye reklam kodu koymadım site zaten yeni 3 haffta oldu açalı..1 haftada Adsense'e başvuralı oldu ,amacım şuan ki gösterimleri boşa gitmesini engellemek :D
Evet bu durumda kalan varmı aranızda başka , reklamları koysam mı diğer hesabın reklamalrını?

C

chemeng

Misafir
neden 2. bir başvuru ihtiyacı duydun? madem başvurdun bence riske atma ve bekle.

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede riske atma ve bekle ,özellikle adamların kafası karışırsa sonuç ne olur bilinmez

K

Kayıtsız Üye

Misafir
peki şunu merak ediyorum ben..

ben sitemin birine reklamı koydum diğer siteme de reklamı koydum. ikisine aynı pcden baktığım için ban yermiyim. bi arkadaşım. bürosunda ki pc lerden arkadaşıyla birlikte farklı adsense hesaplarına bakıolarmış ve banlanmışlar bu kafamı karıştırıor.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
peki şunu merak ediyorum ben..

ben sitemin birine reklamı koydum diğer siteme de reklamı koydum. ikisine aynı pcden baktığım için ban yermiyim. bi arkadaşım. bürosunda ki pc lerden arkadaşıyla birlikte farklı adsense hesaplarına bakıolarmış ve banlanmışlar bu kafamı karıştırıor.

eğer birtane hesabınız varsa kurallara uygun olmak şartıyla istediğiniz kadar sitenize koyabilirsiniz ancak birden fazla hesap açmışsanız zaten tek bilgisayarda değilde başka yerlerde kullansanız bile banlanmama garantisi yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5