İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Ayıp Arkadaşlar Çok

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar yaklaşık 1 ay önce winsock nickli arkadaşımızdan paypal bozdurmuştum 40 ytl alacağım kalmıştı özelden msg atıyorum telefonunu arıyorum cevap veren yok ama bir çelişki var neden diyeceksiniz winsock un hergün online olduğunu görebiliyorum.arkadaşımız akciğer kanaması geçiriyorsa hergün nete girme zamanını nereden buluyor bir başlık daha açılmıştı hatırlarsanız ordaki arkadaşımızda hala parasını alamamış ve o başlığa cevap da yazmıştı o cevapları yazana kadar bir eft yapmak çok mu zor geliyor? çelişkili bir durum arkadaşlar 40 ytl nin peşinde değilim ama yaptığının ayıp olduğunu söylemek istiyorum ve herkese de güvenmemeniz için sizi uyarmak istiyorum.

B

bavul.net

Misafir
güveneceğin adamı iyi seçmelisin bence.aradan 1 ay geçtiğine göre var bi dümen

P

Pco

Misafir
Evet malasef bende alamadım . Winsock ile her görüşmemizde ''tamam birazdan EFT yapıcam '' diyor. bende umudumu kesiyorum yavaş yavaş . Bilmiyorum bu mesajları gorüp yatırır mı paraları. Arkadaşım kısa zamanda zengin olmayı hayal eden birisidir. Fazla yazmaya gerek yok winsock ile her gorusmemizde birazdan yatırıcam diyor o kadar. Artık ayıbı ona kalmış birşey bende sıkıldım.

P

Pco

Misafir
Arkadaşım başlıgı hosting bölümüne acsaydın orası daha uygundu bence

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenen arkadaşlar burda görür herhalde ve yorumlarını bekliyorum onlarında

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 ay oldu ve hergün iyinet forumlarına winsock nickiyle giriş yapılıyor benden bi kere daha banka numaramı istedi ama verdim yine yok Pco sana da aynı şeyler olmuştur herhalde ayıp ya

P

Pco

Misafir
Valla arkadaş ne yapıyor bilmiyorum :) Beni heralde sildi msn den zaten oda oyle dediydi . Her girdigimde aynı şeyi soyledi yatırıcam vs.. yatırıyor yatırmasınada tam parayı yatırmadı dolandırıcı deyilim diyor. Ama verdigi sözü tutmuyor.

herneysa ben bıktım zaten boyle seylerden kimse verdigi sozun arkasında duramıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5