İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok büyük bi sorunum var acill....

pesorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pcmin düzeni altüst oldu chorome firefox ve internet explorerde bütün sayfaları uzatıyo gogleyi bili en alta iniyorum ne var küçük bi kare içinde reklamınız çoğu sitede çıkıyo ve google hollandaya göre açılıyo adres çubuğunda google.com.tr yazıyo ama google içindeki linklerde google.nl çıkıyo googleden bağlandığım bi siteyi yenileyince googleye geri gidiyo sorunun sitenizde bulunan bir virüsten kaynaklandığını düşünüyorum bu siteye girene kadar böyle şeyler yoktu bu allah rızası için yardım edin...

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok bence başka birşeyden olmuştur. Virüs olsa bizede bulaşırdı demi. ;)

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sitenin reklamı benim kendi sitemde de var. İlla reklamı olduğu için bu site suçlu olamaz ki demi ama. :)

pesorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır bu reklam öyle bi reklam değil hangi siteye giersem gireyim googlede dshil buna en altında aşağı doğru sayfa baya uzuyo ve en altındada iyinet.com webmaster forumları yazan bire küçük kare içinde bi resim var tıklayıncasa sayyac.com diye bi siteye gidiyo :D

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Demek istediğinizi anladım sayyac.com a üye olan sitelerde bu resim çıkıyor. Çünkü sayyac.com'a galiba iyinet sponsor olmuş. Ama anlamadığım bir şey var sayfa neden uzuyor bir de google da nasıl çıkıyor o resim hayret doğrusu.

pesorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
işte zaten virüste bu kısımda her sayfa hangisis olursa olsun girdiğimde aşağı doğru uzuzyor ve sonundada bu resim çıkıyor ve google hollandaya göre çalışıyor yani yeni yılınız kutlu olsun yazmıyor Gelukkig Nieuwjaar 2011:D yazıyo :D:D

kartall

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla kardeşim ne diyim ki şimdi bende şaşırdım. :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5