İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok büyük bir hata yaptım LÜTFEN ACİL YARDIM

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Arkadaşlar çok büyük bir hata yaptım,

kloxo kurulu vps me yanlışlıkla vps kontrol panelide cpanel kurma tuşuna bastım ve herşey uçtu ne yapacağım ne edeceğim şaşırdım şuan ne yapacağım şaştım kaldım

lütfen çok acil yardım gerekiyor gerekirse cüz bir ücrette verebilirim.

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
hallediyoruz sağolsun hallettik sayılır sshden yedekleri kurtardı kendisi sonra osu yeniden kurduk.farklı bir panel kurduk.oraya upload ediyoruz şimdi vs vs baya yardımcı oldu ya sağolsun 2 saattir felan uğraştı.

allah razı olsun yoksa sabahlardım kesin kendim uğraşsaydım.

X

Xman

Misafir
İyinetin farkı burada işte :) mehmet ali gibi çok görünmeyen ama gerçek anlamda webmaster olan arkadaşlara sahibiz.:alkış::alkış:

Gwindor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
iyinetin farkını 2007'den beri biliyoruzda işte bazı bir kaç etken sebebiyle iki webmaster sitesindede aktif olmak zorunda kalıyoruz ^^

mehmet-ali arkadaş ile dün geceye kadar uğraştık gerçekten bayağı yardım etti.hani ücreti ile birine yaptırsam daha özenli yapmazdı...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5