İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Büyük Bir Sorunum Var

proscrias

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugün aldığım ve kaydını kendi hostuma geçirdiğim domainimi açamıyorum. (hostum max 5 domain alıyor, şu an 3 tane domainim var) daha doğrusu ftp den dosya atıyorum ama açılmıyor. işin kötüsü diyelim ki hostu ilk aldığımda aldığım domainimin bir alt klasörü olsun, o da açılmıyor ve şu hatayı veriyor:
Forbidden

You don't have permission to access / on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/1.3.39 Server at siteadresim.net Port 80

tüm izinler 755, sonradan aldığım domainlerim asıl domainimin altında alt başlık olarak gözüküyor (ki bu normal bir durum daha önceden sorun yoktu) ancak ne yapsam yukarıdaki yazı geliyor. sadece sayfalar açılmıyor, mesela flash ya da images nesnesine doğrudan gidildiğinde resim görünüyor. ne yapmalı buna? bilen var mı?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5