İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Cok cuzzi miktara

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Cok cuzzi miktara pr3 link ve makale

Merhaba Değerli iyinet üyeleri..

Pr3 olan www.turkiyeforumlari.com da footer kısmında ve pr3 olan http://directory.turkiyeforumlari.com da text reklam alanında sabit linkinizi yayınlıyoruz.. ve buna ek olarakta pr1 olan http://blog.turkiyeforumlari.com da sitenize özel makale yazıyoruz.

Yukarıda size sağlanan imkanlar yıllık sadece 50 TL'ye yapıyoruz.
Toplamda 5 link alınacaktır.

İletişim-. msn - e-posta : [email protected]
Ödeme: İş bank, PTT isime havale
GSM: 545 853 09 09

Saygılarımızla..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Gereksiz yere etiketleme yapmayın,spam olarak değerlendirip forumdan uzaklaştırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bluewater

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Etiketlenmem Gereken Bir Konu Değil! Ben Sana Satayım Pr3 Link? Bir Daha ETİKETLEMEYİN.

mero

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Benide Bir Daha Etiketlemeyin Lütfen.. Saygılar.. Hayırlı Satışlar..

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaslar çok tuhaf. neden bukadar tepki gösterdiniz anlamadım. tövbe bir daha etiketlemem.. bana ceza verildi yönetici tarafından sebeb ise: reklam amaçlı etiket:)
Buranın amacı nedir Allah aşkına? webmaster sitesinde reklam yapılır etiketin özelliğide konuya kullanıcı etiketleme. ben sistemin sağladığı imkanları kullandım sadece suç işlemedim :) keşke etiketleri geri kaldırabilme sistemide olsaydı :)

Yinede verdiğim rahassızlıktan dolayı özür dilerim...

Hiç etik değil bu yüzden dolayı bana verilen ceza...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Arkadaslar çok tuhaf. neden bukadar tepki gösterdiniz anlamadım. tövbe bir daha etiketlemem.. bana ceza verildi yönetici tarafından sebeb ise: reklam amaçlı etiket:)
Buranın amacı nedir Allah aşkına? webmaster sitesinde reklam yapılır etiketin özelliğide konuya kullanıcı etiketleme. ben sistemin sağladığı imkanları kullandım sadece suç işlemedim :) keşke etiketleri geri kaldırabilme sistemide olsaydı :)

Yinede verdiğim rahassızlıktan dolayı özür dilerim...

Hiç etik değil bu yüzden dolayı bana verilen ceza...
Forumumuzun amacı reklam yapmak değildir.
Bu forumun herhangi bir yerinde reklam yapamazsınız.Eğer ticaret yapmak istiyorsanız,konunuzu açar ve insanları görmesini sağlarsınız.
Etiket sistemi reklam amaçlı kullanılmamalıdır.İnsanları konuya çağırmak,takip etmelerini sağlama amaçlıdır.
Eğer bir çok kişi konuya eklendikleri için rahatsız oluyorlarsa,yanlış bir şey yapıyorsunuz demektir.
Lütfen tekrarlamayınız.İyi forumlar.

anaxagoras

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Forumumuzun amacı reklam yapmak değildir.
Bu forumun herhangi bir yerinde reklam yapamazsınız.Eğer ticaret yapmak istiyorsanız,konunuzu açar ve insanları görmesini sağlarsınız.
Etiket sistemi reklam amaçlı kullanılmamalıdır.İnsanları konuya çağırmak,takip etmelerini sağlama amaçlıdır.
Eğer bir çok kişi konuya eklendikleri için rahatsız oluyorlarsa,yanlış bir şey yapıyorsunuz demektir.
Lütfen tekrarlamayınız.İyi forumlar.

Tamam muhtar bey anlaşıldı. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5