İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Çok Gelişmiş 2012 Premium Kalitede Ücretsiz AR Wordpress Teması (full

MAHMUT_NADİM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar. Sizler için Özenle Wordpress temaları Arayıp Yayınlamaktayım. Bir Çok Tema Paylaştım Herkesin Zevki Aynı Olmadığı için kimilerin çok beğendiği Temayı kimileri Beğenmedi.Ama bu Temayı herkesin Beğeneceği Birtema Olacağına İnanıyorum. Aslında İlk Başta Bu temayı kendi islami Sitemde Kullanmak İstedim fakat bu işe gönül verdiğimiz için Sizlerle Paylaşmak istedim.

Arkadaşlar Bu Kardeşinizin sizden bir ricası olacak tema Sitemin Temasını(Volkan AĞBULAK) kardeşimle komple yeniledik. sizden ricam tema sitemin önce ana sayfasına girip ana sayfadaki düzeni sonrada bir konuya girerek konu düzenine bakıp, temanın kullanışlı olup olmadığını yorum yazabilirmi

Volkan AĞBULAK Kardeşimizin Siteme Katkılarından Dolayı Teşekkür ediyorum

artema.png

tema özellikleri Demo Site İndir

göktürk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Meşhur arras teması.
3-4 sitede kullanıyorum ama seo yapısı çok zayıf.Ona göre kullanın.Çok fazla sorgu içeriyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5